Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jak 1 mleko 350 gram kosztuje 13,50 zł a 2 razy 300 gram 17 zł to które sie bard
Przez
Gość ile kosztje kilo, w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Polecane posty
-
Popularne
-
ale sobie siedze w kafe teraz z zajeebista blondyna xD. a jakie ma adidaski FAK
Przez pasztetowa mniamusi, w Życie uczuciowe
- 133 odpowiedzi
- 1396 wyświetleń
-
- 117 odpowiedzi
- 1213 wyświetleń
-