Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kika00

Suche dłonie

Polecane posty

Gość Kika00

Mam mały problem...mam bardzo suche rece,nie pomagaja mi zadne kremy,a gdy juz posmaruje dłonie kremem to strasznie mnie pieka bo skóra na nich mi strasznie popekała...niby rzadko uzywam chemikaliów...i nie wiem co jest grane...zna ktos jakis dobry kosmetyk na tego typu obiawy,albo moze jakies domowe sposoby? Z góry dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elosalic masc(niby na recepte ale sprzedaja mi bez) tez kremy na mnie nie dzialaly posmaryj na noc i naloz rekawiczki bawelniane z kremow Avene jest dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ti ta rutit
dla mnie to raczej alergia na coś, nie koniecznie na chemię domową czy coś podobnego, może być nawet na jakiś składnik pożywienia. Jak byś miała wysuszoną skórę to ciała też, a tu mowa o rękach. Idz do alergologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzony sposób
Ja mam taki sposób: Rozgrzewam troszkę olej i w takim letnim przez kilka minut moczę dłonie,później owijam w folie i zakładam skarpetki.Oczywiście na noc:) Zawsze pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może wypróbuj ten krem http://www.e-lek.pl/100457,iwostin-krem-do-rak,100182.html Ja bardzo cenię sobie kosmetyki tej firmy. Sama mam bardzo przesuszona skórę, ale do momentu jak stosuję kremy tej marki widzę wyraźną poprawę. Pond to krem ten wygładza i uelastycznia skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlan34
Na syche dłonie polecam kremik eva natura len. Bardzo skutecznie i długotrwale nawilża dłonie, poza tym ładnie pachnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KREM ZIOŁOWY DO RĄK od HB - używam raz dziennie i mam święty spokój. Oczywiście - wymagająca skóra to również konieczność pilnowania systematyczności. W przeciwnym jakiejś poważniejszej zmiany po prostu nie będzie. Jeśli efekt ma być zadowalający, to trzeba działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio bardzo fajny krem do rąk kupiłam w aptece Melissa, bardzo dobrze nawilża i odżywia, a dla mnie też jest ważne, że szybko się wchłania i nie ma po nim uczucia lepkości rąk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo1985
Mnie pomaga Neutrogena. Ważne żeby stosować często i regularnie. Polecam też nałożyć trosze grubszą warstwę na noc. Jak dłonie są bardzo suche to faktycznie początkowo szczypie, ale po dwóch dniach powinny się zregenerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, kremy yope niezle nawilzaja, ale polecam skupiac sie juz na tym, zeby dlonie nie byly przesuszone, wszystkie detergenty- w rekawiczkach, a mycie naczyn jesli nie ma zmywarki mogę polecić plyn biostar z aloesem, jest duży i jako jedyny z bazy eko produktow nie przesusza mi dloni, potem oczywiscie kremik i cala zime nie mam problemu 😄 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, anusiak4528 napisał:

To prawda, kremy yope niezle nawilzaja, ale polecam skupiac sie juz na tym, zeby dlonie nie byly przesuszone, wszystkie detergenty- w rekawiczkach, a mycie naczyn jesli nie ma zmywarki mogę polecić plyn biostar z aloesem, jest duży i jako jedyny z bazy eko produktow nie przesusza mi dloni, potem oczywiscie kremik i cala zime nie mam problemu 😄 

O proszę, nie tylko ja mam biostara w kuchni ;o Też śmiało polecam ich płyn do naczyń. Przesiadłam się na niego z ludwika (który jest jakby połączony, bo to jedna grupa) ze względów zapachowych i przyciągnięta tymi eko certyfikatami. Człowiek czuje sie lepiej zawsze 😛 A też jest mocny i gesty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×