Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dropss

Domowa maseczka na celluit . - przepis

Polecane posty

witam pewnie nie jedna z was ma z tym problem . celluit to nasza zmora . w wiekszosci kremach , pelingach jest w składzie kofeina otóż mam łatwy przepis na peeling z własnie tego składnika. do szklanki, miseczki wklewacie wody . potem wsypujecie pare łyzeczek kawy sypanej tej z fusami . kawa nie moze to byc papka musi to byc cos takiego gęstego co bedzie szorskie. potem po gotowym peelingu po umyciu sie najlepiej zacząc go robic. czyli bierzemy pelling na reke i pocieramy nia po całym celluicie aż do zaczerwienia się skury . po 2 tygodniach lub nawet wczesniej powinny byc efekty . jednak po spłukaniu peelingu umyc noge bo bedzie troche brudna . i trzeba uważac bo przy takim masazyku moze dużo rzeczy się pobródzic ;p :) a czy ktos juz to probował? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamomina
Znając tutejszych : szamanów, cudotwórców, domorosłych medyków i innych znachorów, zaraz zalecą Ci smarowanie, albo co gorsza, picie własnego moczu, wody utlenionej, aloesu i tym podobnego badziewia. Pozdrawiam. Ps. Polecam własny rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z t maseczką to prawda wcale wiezyc nie musisz. na dodatek wyczytałam na forum wizaz ze picie moczu liub nawet smarowanie sie nim polepsza wygląd cery . i pomaga na zlikwidowanie syfków, przyszczy. oraz lanie moczem włosów staja sie po nim lśniejsze i sa zajebiste w dotyku xD jednak ja tego nie wyproboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×