Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Looooser

Dlaczego prawiczki nie mają powodzenia?

Polecane posty

Gość sustanon
wystarczy wyruchac jakas doswiadczona:) niech cie nauczy, a takie kobiety lubia to robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof popatrz na to z innej strony - oszczędziłeś sobie niepotrzebnych stresów i upokorzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do offerma
ale przeciez ta pierwsza kobieta sama tak wyglada przez stroj, fryzure, makijaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sustanon
dobre zelfix:) ale najwazniejsze zeby byc pewnym siebie...to jest podstawa zeby wyrwac jakas laske i nie mowic o tym ze jest sie prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta fota z sympatii okropne
ta jedna wyglada jak stara rura a ma tyle samo lat co tamta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do offerma
a ja uwazam, ze ubior i image wiele moze zmienic. mlody lysiejacy facet jak nie zgoli tzw. wianka to bedzie wygladal jak dziad, jak sie ogoli na kojaka to mu lat ubedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do offerma
znam facetow co wygladaja jak pipki i kujony jesli maja wlosy i sweterek. jak ogola glowe i ubiora sie w bluze z kapturem jakas fajna to wygladaja jak kibole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do offerma
ale ta pierwsza ma styl dosc babciny, a druga taki mlodziezowy. zreszta ta pierwsza mogla sie za duzo malowac i wczesniej chodzic na solarium i dlatego tak sie pomarszczyla i postarzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do offerma
z kapeluszem na lysej glowie to jak z push upem na obwislych cyckach. dziala, ale do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta fota z sympatii okropne
dobra to niech bedzie stara ale jara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do offerma
tak, ze ktos jak kujon wyglada jak pasztet, a jako chuligan jak zly i brzydki kozak. taki przecietny, brzydki okularnik moze sie napakowac, zgolic na lyso, wytatuowac i wygladac jak szef chuliganki (L)egii Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do offerma
ja tam obwislych cyckow nie lubie. sterczace to dla mnie podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do offerma
oprocz tego wlosy ma pofarbowane na kolor babciny i zle dobrana fryzure i dziwna szminke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta fota z sympatii okropne
tej markicie czy jak jej tam nic nie pomoze wlasnie ty do offerma co ty z tymi kibolami tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do offerma
nie chodzi o kiboli w dresach co pija po meczu piwko pod murem, ale o elite z chuliganki, ktorzy czesto sa gangsterami, maja bardzo dlugi staz na silowni albo w sportach walki, maja swietne wozy. poza tym masa pakerow niestety bierze sterydy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krzysztofnudziarz widzę, że nawet styl życia mamy podobny :D Co do reszty to widać wyraźnie, że ta dziewczyna zrobiła to na prośbę Twojego kumpla. Nawet nie odezwała się czy cokolwiek innego przez te 2 tygodnie. To wszystko było podszyte litością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"elite z chuliganki, ktorzy czesto sa gangsterami, maja bardzo dlugi staz na silowni albo w sportach walki, maja swietne wozy." Ja pierdolę, już wiem kim chcę zostać w życiu. :D ROTFL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta fota z sympatii okropne
dla ciebie to elita? tatuaze i inne glupoty? to jest byle co sciagniete z hameryki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Co do tego, że nie chcą to bym polemizował. A poza tym teraz mogę z dumą napisać: Przegrałem życie bo nie chodziłem na boks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ow co wygladaja jak pipki i kujony jesli maja wlosy i sweterek. jak ogola glowe i ubiora sie w bluze z kapturem jakas fajna to wygladaja jak kibole" a ty jesteś kibolem i chuliganem z klasą którego serce będzie krwawić jak będzie z niedziewicą? skądś to znamy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do offerma
nie trzeba byc chuliganem, mozna byc inzynierem budownictwa, a miec po prostu taki wyglad i ten styl kultywowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta fota z sympatii okropne
co ty wklejasz durnoto to zwykli sterydziarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta fota z sympatii okropne
oraz duzym przebiegiem panienek na koncie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do offerma
zwykly przecietny chlopak majac zwykly styl dla dziewczyn bedzie brzydk i beda go nazywac nudziarzemi. jak sie przypakuje, moze ogoli glowe to moze zacznie sie podobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×