Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziwne rozstepy

Dlaczego w ciazy wyszly mi rozstepy tylko na...

Polecane posty

Gość Dziwne rozstepy

ramionach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne rozstepy
38tc juz koncowka.Przytylam 12 kg,waze 72kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaa
widocznie masz mało elastyczna skore na ramionach i dużo z tego co przytyłaś odłożyło się właśnie tam. rozstępy są spowodowane szybkim przyrostem masy lub szybkim chudnięciem dbasz o brzuch pośladki i piersi? tzn smarujesz je jakimis balsamami czy oliwkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne rozstepy
Nie,niczym sie nie smaruje,bo tego nie lubie.Ale teraz zaluje,bo moze uniknelabym tych paskudnych rozstepow na ramionach :( Ale dziwi mnie to.Brzuch mam naprawde wielki,ale nic mi nie wyszlo a ramiona chude i rozstepy:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaa
nie chce cie straszyć ale rozstępy mogą wyjść jeszcze po porodzie. po porodzie spróbuj smarować rozstępy maścią cepan jest ona na rożnego rodzaju blizny mi pomogła na rozstępy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thyrtyrytrytr
nie zgodzę się z tym, że rozstępy spowodowane są szybkim przyrostem wagi lub utratą. To znaczy tym tez na pewno, ale jak wytłumaczyć fakt, że w 3 miesiącu ciąży zaczęły mi się pojawiać rozstępy na brzuchu pomimo, że brzuch wcale nie urósł a ja nie przytyłam ani grama???!!! Na początku 6 miesiąca miałam bardzo mały brzuszek (ludzie dziwili się, że to już 6 miesiąc), na wadze 3 kg, a brzuch cały w rozstępach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjioioi
ja się smarowałam od 3 miesiąca ale rozstępów nie uniknęłam na brzuchu nie miałam ale na nogach ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne rozstepy
Ta masc zlikwidowala Ci calkowicie rozstepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×