Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

SPA

Polecane posty

Hej, czy ktoś z was był w hotelu Primavera spa w Jastrzębiej Górze? Ja oglądałam ich ofertę na stronie i zarezerwowałam tam miejsca dla mnie i chłopaka na wyjazd walentynkowy. Myślę że wyjazd nad morze poza sezonem do hotelu przy plaży może być całkiem romantyczny, a połączenie tego z zabiegami upiększającymi i relaksacyjnymi będzie dodatkową atrakcją. Mają ich tam pełno, zwłaszcza masaże oraz różne sportowe atrakcje powinny zainteresować mojego chłopaka a ja się zajmę upiększaniem. Będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi znajomi byli w tym hotelu Primavera na wakacjach ze swoim dzieciaczkiem :) Ze spa zdaje się korzystali tylko raz, ale bardzo sobie chwalili sam wyjazd i przede wszystkim to, że dziecko się nie nudziło bo były przewidziane rozrywki dla maluchów w stylu kids party czy też pokój zabaw z jakimś małpim gajem i piłkami. Myślę, że będziecie mieć fajny wyjazd walentynkowy :) I koniecznie napisz później jak to SPA i jakie zabiegi albo masaże sobie robiłaś :) Jestem ciekawa wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata
czy mozecie podać, ile taka przyjemność kosztuje na 1 osobe i na jaki czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wata rozmawiałam z koleżanką i mówiła, że masaż czekoladowy, który sobie robiła kosztował ok. 100 zł (kiedyś mojej mamie zafundowałam taki sam tylko u mnie w mieście i zapłaciłam 170 :/) Nie jestem Ci w stanie powiedzieć ile płacili za pobyt w samym hotelu, ale to możesz sobie sprawdzić na ich stronie internetowej, tutaj masz odnośnik do cennika: http://www.primaveraspa.pl/?go=cennik_wczasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny to wybierzcie się do Głęboczek vine resort & spa na pojezierzu brodnickim. Dopiero zobaczycie jak genialne mogą być zabiegi w spa. Mają tam cały program winoterapii, maja swoją winnicę. Poza tym okolica jest przepiękna i można tam miło wypocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale pomijając już aspekt związany z winem i wracając do zabiegów spa to w Głeboczku mają urozmaicone bardzo całe to "menu" odnośnie owych zabiegów :) Nie wiedziałam wczesniej na przykład o tym, że mają w ofercie coś takiego jak SPA dla dzieci i młodzieży ;) Jej, fajny pomysł :) I rodzicie i dzieci skorzystaja na pobycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wracając do Primavery - tam również dostępna jest specjalna oferta dla rodziców z dziećmi - tak więc nie trzeba rezygnować z fajnego i miłego urlopu mając małe dzieciaczki. Warto jednak przed wyjazdem zadzwonić tam i ustalić wszystkie szczegóły. Dzieci nie będą się nudzic a my spedzimy miłe chwile w spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×