Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polinezyjska Ambrosja

Kasjerka w supermarkiecie - przyjąć taka oferte pracy czy odrzucić ???

Polecane posty

jestem w dylemacie. Dostałam ofertę pracy jako kasjerka w jednym z supermarketów (to znajomy zaproponował mi taka ofertę gdyż on pracuje w tej sieci sklepów) , to jest praca tylko na weekendy i problem w tym że ja nie mam zielonego pojęcia jak to jest pracować w sklepie na kasie , nigdy tego nie doświadczyłam , wydaje mi się to dość trudne - chodzi tu w większości o koncentracje i umiejętne wydawanie pieniędzy klientom itd. Do tego obowiązku dochodzi wykładnie towarów. Chcę dodać iż w tygodniu studiuje dziennie i do tego południowo pracuje też na pół etatu ale nie związane z handlem. czy ktoś miał już taki dylemat ? czy praca 7 razy w tygodniu plus nauka mogą wykończyć człowieka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieka mogą, ale student przetrzyma. Na kasie się nauczysz, tylko z pieniędzmi się nie pomyl. A jak skończysz studia to będziesz się mogła chwalić pracodawcom, ze masz doświadczenie w handlu. Ja studiowałam i pracowałam w knajpie, zero wolnego. Teraz już bym chyba nie wyrobiła ale na studiach nie czułam takiego zmęczenia. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×