Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orioneyes

Allegrosz.pl - ktoś korzystał?

Polecane posty

Gość orioneyes

Hej, natrafiłem dzisiaj na nowy serwis aukcyjny działający na dosyć specyficznych zasadach (licytacja w dół). Z tego co widzę jest on finansowany funduszy UE więc to raczej nie jest żadna ściema ale jestem ciekaw opinii osób które go używają, warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bragga-boi
Ja korzystam, zarejestrowalem sie kilka dni temu i nabijam punkty poki co. Mozna sie dobrze oblowic w tanioche jezeli tylko ma sie glowe na karku i troche szczescia, fajna sprawa, props.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm chyba były już kiedyś podobne serwisy, w których się tak licytowało, ale ja i tak nie mam cierpliwości do podbijania cen i pilnowania aukcji. Wolę sobie wejść na stronę jakiegoś sklepu internetowego, jak np. 1komp.pl i kupić sprzęt od razu zamiast licytować. Ceny też są atrakcyjniejsze niż w zwykłych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bragga-boi
No tak ale po 1 - nie masz takiej przebitki cenowej, bez przesady. Po drugie - dreszczyk emocji podczas czajenia sie na jakis gadzet jest uzalezniajacy, zwlaszcza jezeli wiesz, ze walczy o niego kilkanascie czy kilkadziesiat osob. Mi sie podoba i aktywnie tam dzialam, znajomych tez pozarazalem allegroszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×