Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bjk

Kosmetyki bez chemii PO PROSTU SUPER

Polecane posty

Gość bjk

Hej, chcialabym wymienic sie doswiadczeniami z osobami ktore uzywaja kosmetykow bez tej chemii czyli prawdziwie naturalnych z odpowiednimi certfikatami a nie tylko w nazwie, ja osbiscie kupuje ze strony: http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl/ a wy z jakiej bo niestety te produkty nie sa dostepne w sklepach czekam na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam ostatnio sklep mydlarnia.info.pl, mają znakomita ofertę, a ich kosmetyki są w 100 % robione ze składników naturalnego pochodzenia. Przepięknie pachną i są wykonywane według sprawdzonych receptur. Warto zajrzeć na stronę, mogę się założyć, że jak raz ich spróbujecie, to nie będziecie chciały używać niczego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, faktycznie bardzo dobry pomysł. Teraz bardzo ciężko jest dostać jakieś kosmetyki, w których nie ma jakichś totalnej chemicznej sieczki. A to co podrzuciłaś, jest naprawdę bardzo interesujące. Po prostu bajerka. :-) Pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjk
i wydaje mi sie ze sa o wiele lepsze ostatnio uzywalam samoopalacza firmy lavera do twarzy i nie bylo plam zadnych smog tylko naturalnie musnieta sloncem, a kosmetyki super pachna na przyklad tonik neobio magnolia jakby tam kwiata zanurzyli:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjk
tez fajna jest strona biochemiaurody, gdzie samemu mozna stworzyc kosmetyki tylko kupuje sie gotowe polprodukty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekologiczne, naturalnie kosmetyki: Ponizej link do sklepu netowego, w ktorym robię zakupy: www.zdrowekosmetyki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×