Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grill

Tak bardzo bym chciala

Polecane posty

siedziec sobie tu tak czesto jak kiedys, ale niestety nie moge :-o Po pracy wciaz jestem zmeczona,nie mam na nic sil, a do tego musze sie duzo uczyc :-o Anyway 🖐️ wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goblinek smrodlinek
spadaj stąd idiotko nikt cię tu nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Grill siedziec sobie tu tak czesto jak kiedys, ale niestety nie moge Po pracy wciaz jestem zmeczona,nie mam na nic sil, a do tego musze sie duzo uczyc Anyway wszystkim " Przypuszczalnie zostałaś skażona lub masz niedobory-są to teraz najczęstsze przyczyny zmęczenia:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glin b
sraliście dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goblinek smrodlinek----> Cie pisze sie z duzej litery , wyksztalciuchu :-o Raczej zostalam skazona , a raczej cos mi wstrzyknieto :-o Wlasnie zaczelam nowa prace i ze strzykawkami mam doczynienia srednio co pol godziny :-o Czesc chlopaki, co tam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziarenko maku
przeciez nie masz przymusu pracy. rzuc w cholere te robote i siadaj tu. 24 godziny tu jest czynne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zolza🖐️ chetnie sie zamienie :P, czyzbys zaczela sie orientowac,ze zycie Ci ucieka? czy co??:) Tesknie za tym miejscem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Grill goblinek smrodlinek----> Cie pisze sie z duzej litery , wyksztalciuchu Raczej zostalam skazona , a raczej cos mi wstrzyknieto Wlasnie zaczelam nowa prace i ze strzykawkami mam doczynienia srednio co pol godziny Czesc chlopaki, co tam? Jestem grzeczna i ulozona jak owczarek niemiecki " W zastrzykach pisali że są zwiazki rtęci.Proponuję zatem żebyś skombinowała sobie jakiś zwizek selenu-wystarczy około 1 gram:classic_cool:.Niestety czystych nie chcą sprzedawać legalnie a z apteki mogłoby być bardzo drogo:O.Ale gdzieniegdzii w internecie sprzedają selen i jego związki bez zezwolenia-a nawet czasami związki arsenu:classic_cool:. A w żarciu są różne trucizny-hormony,pestycydy,antybiotyki:O.A generalnie tzw. medykamenty to czesto zwykłe trucizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarenko maku---> nie moge rzucic roboty w cholere, bo dopiero ja zaczelam , a podoba mi sie:P Chyba zaczne brac laptopa do pracy i na przerwach bede sobie tu wpadala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem napisać że nie wolno pod żadnym pozorem tego łykać od razu tylko podzielić na conajmniej 20 dawek bo może cały gram zaszkodzić na wątróbkę i nereczki:P.Właściwie gram to około połowy dawki śmiertelnej:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×