Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cxCHemikx445

Chcę zostać nauczycielem

Polecane posty

Gość cxCHemikx445

Jestem w 2 gimnazjum, i chcę zostać nauczycielem chemii. do jakiego liceum powinienem iść, czy może to być ogólne - czy profilowane. A potem na jakie studia??? I najważniejsze jaka ocena musi być z chemii? i jeszcze jedno :) jak już pójdę do liceum to z czego powinienem wtedy zdawać maturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
Poki co daj sobie spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
a dlaczego zaraz zbok? Wiedzy o życiu nie ma i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
hola...hola... Ja też mam mgr z tej cudownej dziedziny:P i zbokiem nie jestem! Nauczycielem też jestem choć nieczynnym zawodowo aktualnie, choć to nie jest ostanie słowo...być może kiedyś zacofanie naszego szkolnictwa minie i się przełamię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, żebym kogoś chciała obrazić. Wiem, że bez chemii nie byłoby na tym świecie tak łatwo. Jednakowoż staram się unikać chemików, wychodząc z założenia, że muszą być 'dziwni' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie cudo
dziwni to są ludzie z dziurawymi barierami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz pojsc do zwyklego liceum, na maturze zdawac chemie (pewnie rowniez fizyke i matematyke), pozniej pojsc na studia na kierunek: chemia a pozniej zrobic jakis kurs czy podyplomowke do nauczania w szkole. Ale stanowczo odradzam i doskonale wiem co mowie. Teraz jestes na garnuszku mamusi i tatusia ale zastanow sie jak z 1000zl sie utrzymasz. I pomysl o tym realnie. Marzenia marzeniami ale jesc cos trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×