Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co mi grozi

co mi grozi...?

Polecane posty

Gość co mi grozi

co grozi za niezgłoszenie w PUP podjęcia pracy na umowę zlecenie? czy są duże szanse, że to wyjdzie na jaw? jest to wbrew moim zasadom ale zasugerowali mi to na rozmowie a ja jestem w trudnej sytuacji i potrzebuję pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mi grozi
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odmiana
Jeśli się sama nie wygadasz, to nie wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mi grozi
w takiej sytuacji nie wygadalabym sie ale nie wiem czy bede mogla spac po nocach :O poza tym moze byc kontrola jakas i moze to wyjsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo się pracuje albo pobiera zasiłek dla bezrobotnych....Jesli kiedykolwiek wyda się, ze pracowałas w tym okresie zasiłek będzie musiał być zwrócony. O nieprzyjemnosciach nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DSSSS
pobierasz zasilek? Jesli tak to przedciez lepiej zglosic bo masz dodatek aktywizacyjny a jak sie dowiedza to problemy masz czemu nie zgloscilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mi grozi
nie zglosilam bo jeszcze nic nie podpisalam odnioslam wrazenie ze to warunek zatrudnienia bo jak bede nadal zarejestrowana to pewnie nie beda musieli placic skladek ale juz podjelam decyzje i nie wchodze w takie uklady doszlam do wniosku ze sytuacja na rynku pracy jest tak beznadzieja ze hej! pracodawcy wymagaja ale w zamian nic nie oferuja- wykorzystuja tylko sytuacje ludzi bez pracy.ale ja sie nie dam i bede szukac do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mi grozi
powiem Wam ze mam w dupie takie dodatki sratki :O!! chce normalnej pracy na normalnych warunkach bo sama jestem porzadna osoba i takiego szukam pracodawcy zrezygnowana jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×