Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekkeeek

podjelam prace nie mam umowy ale nie che tam pracowac...

Polecane posty

Gość ekkeeek

zaczelam prace , pracuje dwa dniw poniedzialek mam dostac umowe ale nei nadaje sie do tej pracy, wiem ze mam dosc naprawde, co mam zrobic bo szefowa nei znajdzie od razu pracownika na moje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz jej problem
nie podpisuj umowy tylko powiedz sajonara i zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekkeeek
ale mi glupio nei wiem jak to rozegrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jej problem
ormlanie, tak jak ci mowie idziesz i mowisz ze jednak rezygnujesz z pracy i nie chcesz podpisywac umowy, tylko licz sie z tym ze te 3 dni pracowalas za darmo nie miej wyrzutow, nie robisz niz zlego, w pracy trzeba miec twardy tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekkeeek
wiem ze tak najlepiej ale nie wiem czy to nie jest po chamsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest po chamsku. Znajdą sobie kogoś nowego, no problem. Powiedz bye i już. Na drugi dzień nawet nie będą pamiętali jak miałaś na imię. Większość pracodawców nie liczy się z pracownikami. Trzeba być twardym, nie miENtkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to juz mowilam
i szyszka ma racje co cie obchodzi czy po chamsku czy nie? kochana, mnie nie raz pracodawcy wybimbali i juz sie nauczylam na bledach, nie ma senstymentow, ich problem twoja praca ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekkeeek
chodzi o taka praceze nie bylo osoby na to miejsce wiecie znajomosc angielskiego i ona sie cieszyla ze mnei znalazla jednak ja nie dam rady to praca w przedszkolu i bedzie glupio ze tka zrezygnuje z dnia na dzien co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz powodu czuć się głupio. Nie Ty jedna po kilku dniach pracy stwierdzasz, że to nie to czego oczekiwałaś albo, że nie podołasz obowiązkom. Jeśli nie chcesz tam pracować, nie czujesz się na siłach, to i tak nie byłabyś efektywnym pracownikiem. Tylko męczyłabyś się tam. ''nie bylo osoby na to miejsce wiecie znajomosc angielskiego i ona sie cieszyla ze mnei znalazla'' Znajdą kogoś. Zresztą to ich problem poszukać, nie Twój. Tylko rozstań się z nimi w zgodzie czyli powiedz otwarcie, że nie chcesz, ale dziękujesz za to, że dano Ci szansę sprawdzić się itp. Kiedyś możesz tam wrócić ( na to czy inne stanowisko) więc lepiej do końca być taktowną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj glupia ty....
przeciez nawet Ci umowu nie dali, to co Ty masz skrupuły? Ty sie martw jak pieniadze za te 3dni dostac, i udowodnic w razie co ze Ci sie naleza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×