Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pawulon

jak sie oswiadczyc?

Polecane posty

Gość pawulon
pokazalbym wam ten pierscionek, ale nie mam mozliwosci za bardzo, a w sklepach internet. nie widze takich ;) dzieki za pomoc wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
będzie na pewno pamiętała to miejsce i jeszcze bardziej Będzie pamiętne jeśli to tam jej się oświadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
też jest ładny, ale tamten mi się bardziej podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kleknalem
i poprosilem o cipke :) gdy wrzasnela ze prosi sie o reke , ze stoickim spokojem odparlem ze reke mam swoja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi chłopak oświadczył się podczas weekendu nad morzem w Hotelu Grand Lubicz. Było wspaniale, miła atmosfera, piękne widoki, pyszne jedzenie było magicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem oświadczyny powinny być skromne tak żeby druga połówka czyli kobieta , nie czuła się skrępowana , np jakieś wyjątkowe miejsce np park , plaża przy zachodzie słońca albo kolacja w domu we dwójkę ;) a jeśli kobieta wolałaby bardziej chuczne zaręczyny to można np zabrać ja na kolacje albo w jakiejs ustronniejsze miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno mega fajna sprawa sa oswiadczyny w klimatycznej restauracji. W sumie jest wiele takich miejsce w Polsce. Swego czasu szukalem takiego miejsca na specjalna impreze powitalna i znalazlem restauracje goralska www.czarciekopyto.pl cos niesamowitego, 100% klimatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addriannn

Od początku zaplanowałem sobie, że moje oświadczyny nie będą banalne. Tak też zrobiłem i zacząłem kombinować. Kolega opowiedział mi o weekendzie na jachcie i od razu pomyślałem, że to przecież świetny pomysł. Wynająłem takowy jacht od firmy flowczarter.pl i po prostu powiedziałem że jedziemy na weekend. Powiem Wam, że jak już przyszło co do czego to minę miała niezłą. Widać było , że się nie spodziewała. Warto czasem pokombinować i zrobić to naprawdę oryginalnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×