Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

szukam pracy jako recepcjonistka!!

Polecane posty

witam:) szukam pracy jako recepcjonistka, asystentka badz sekretarka, lub osoba do obslugi infolinii. Nie mam doswiadczenia ale mam checi, wysylam pelno cv ale nikt nie odpowiada:( powoli sie zalamuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę
Agnieszko powiedz skąd jesteś, jakim przedziałem zarobków jesteś zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim chcialabym zaznaczyc ze szukam pracy w poznaniu gdyz tam chcialabym rozpoczac studia zaoczne na kierunku turystyka i rekreacja, na uamie. obecnie mieszkam za granica ale jestem zdecydowana wrocic jak najszybciej. pieniadze, i tutaj jest problem bo nie wiem na ile powinnam sie cenic ;) nie mam doswiadczenia wiec jednak kwota nie powinna byc szalenie duza ale mysle ze 1300-1400zl "na reke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę
Agnieszko, dlaczego Poznań a nie Warszawa - podajesz stosunkowo niskie wymagania zarobkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego poznan? poniewaz miasto posiada urok, zauroczylo mnie:) jezeli chodzi o pieniadze, tak jak pisalam wczesniej, nie moge wymagac nie wiadomo ile poniewaz mam zerowe doswiadczenie, cieszylabym sie jak dziecko gdybym dostala wiecej ale wszystko w swoim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę
życzę Ci powodzenia, niestety moja firma ma lokalizację w Warszawie, właśnie czekam na decyzje Pani sekretarki czy idzie na wychowawczy. Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę
jeżeli pozwolisz, to w przypadku zdeklarowania się o odejściu na urlop P. sekretaki, to z firmowej skrzyni wyślę Ci oficjalne zapytanie o CV. Sądzę, że finanse byłyby zadowalające odmienne od oczekiwanych :) do tego czasu powodzenia i miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moriaa
Hej ja również szukam pracy na stanowisku recepcjonistki, asystentki, sekretarki ale nie w Poznaniu tylko w Szczecinie:) Słyszeliście o jakieś ciekawej ofercie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena el
Witam, Ja szukam pracy jako asystentka, sekretarka, pracownik biurowy w Warszawie. Mam 26 lat i doświadczenie zawodowe na różnych stanowiskach (min. praca w biurze). więcej informacji na maila. Prosze do mnie pisać na katarzyna302@poczta.fm pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka26
Ja też szukam pracy jako recepcjonistka, sekretarka, lub innej biurowej ewentualnie infolinia itp (rozmowy przychodzące). Mieszkam w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Jeżeli chodzi o Warszawę na info są przyjęcia w call center Lux Med i Lim.Byłam na rozmowie ale mało płaca i dałam sobie spokój..na początek 2000 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale desperatkiii
Straszna desperacja :( az przykro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale desperatkiii
z drugiej strony czy wy naprawde jestescie taki naiwne baby!!!! Ze ktos z dobre woli wam rzuci praca tu na forum! Przeciez to moze sie podszyc jakis pedofil czy ktokolwiek, wyslecie cv beda wszystkie wasze dane, adres itd. Juz chyba lepiej wysylas przez portale o prace prawda? przynajmniej wiadomo ze sle sie do kadr! Nie dziwie sie ze pracy nie mozecie znalezc takie niemadre dziewuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotty psotty
przyjelismy do wiadomosci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_g///
do autorki topicu, odezwa sie ale z burtelu! Naiwna jestes do potegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D&M Group
Witam Panią w imieniu D&M Group! Czy byłaby Pani zainteresowana pracą w Birmingham jako asystentka? Jeśli tak proszę o kontakt: dmgroup@one.eu bądź tel. 533716169

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmgroup
Witam Panią w imieniu D&M Group! Czy byłaby Pani zainteresowana pracą w Birmingham jako asystentka? Jeśli tak proszę o kontakt: dmgroup@onet.eu bądź tel. 533716169

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×