Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bałaganiara

SPRZĄTANIE KRAKÓW SZUKAM SOLIDNEJ ENERGICZNEJ

Polecane posty

Gość bałaganiara

Witam!zapuścilam mieszkanie że hej szukam energicznej i uczciwej pani która pomoże odgruzować mi mieszkanie . Zapłata od calości lub stawka na godziny 12zł. więcej info na priv . Pomoózcie może macie kogos godnego polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałaganiara
Cześć na e-mail wyslałam ci namiar dziewczyny,która u mnie sprzata na Święta i przyjazdy teściowej . bARDZO DOKŁADNA ! i uczciwa sprzatanie na godziny lub od calości . Ja mam ustalony ten drugi wariant . Polecam wszystkim zainteresowanym . Dojeżdża samochodem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałaganiara przez wielkie B
Nie przejmuj sie ! dacie rade !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitaaa
Ja chętnie Ci pomogę. Jeżeli jesteś zainteresowana napisz na nikita_n@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacosclean
Witam drogie Panie, mogę pomóc z miłą chęcią :) Proszę o kontakt podany poniżej. Darek W NASZEJ OFERCIE ZNAJDĄ PAŃSTWO M.IN.: specjalistyczne pranie dywanów (pranie dogłębne lub czyszczenie pielęgnacyjne każdego rodzaju dywanów - również jedwabnych, wiskozowych itp. - w zależności od natężenia brudu) czyszczenie wykładzin podłogowych czyszczenie mebli tapicerowanych - sofy, wersalki, krzesła, fotele, narożniki, pufy, poduchy itp. pranie materacy (również ich dezynfekcja specjalnymi środkami) czyszczenie tapicerki samochodowej (również podsufitka, plastiki, bagażnik) impregnacja antyalergiczna mycie okien, luster i powierzchni szklanych czyszczenie żaluzji pionowych (verticali) i rolet materiałowych usuwanie nieprzyjemnych zapachów sprzątanie mieszkań, domów, biur, kamienic sprzątanie piwnic, strychów (wywożenie gruzu itp.) sprzątanie po remontach mycie okien na wysokościach (wyspecjalizowana ekipa z uprawnieniami) odśnieżanie dachów (wyspecjalizowana ekipa z uprawnieniami) odśnieżanie powierzchni mycie i polerowanie podłóg czyszczenie kostki brukowej czyszczenie murków, elewacji czyszczenie chodników czyszczenie sztandarów czyszczenie "baranich skór" Zapraszam na http://pacos-clean.pl Można również dzwonić 503-450-355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×