Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jovxxx

wyuzdanie, wygłup czy upadek?

Polecane posty

Gość jovxxx

cześć, jestem jov,lato 2008 przyjeżdża w odwiedziny moja kuzynka z mężem,oni małolaty rok po ślubie, my 11-naście po -różnica wieku ok.7 lat-ja 33-ona25, chłopaki podobna(mój 36 do 32 czy30).szykujemy grilla dipy, pierdoły , nasi oglądają kosiarkę, piją piwo, gadają o dupie maryny chyba o hokeju albo coś tam).Siedzimy na tarasie drinusie , robi się chłodno, wracamy do chaty ktoś wrzucił jakieś mtv czy viva classic, alice in chains, ton, pearl jam balanga super, drinusie i co dalej? gramy w monopol! baby kontra meny, konsorcja. ograli nas tak, a kiedy zostałyśmy prawie z niczym aga zapronowała użycie kobiecych wdzięków. Tajpej za laskę-dorzucili(to na pewno mojego pomysł) +montreal itokjo z hotelami za laskę "na krzyż"-tzn. ja jemu ona mojemu, pochirałyśmy i... zrobiłyśmy. po tym gry nie było, każdy zaczął się jakiś śpiący zrobić,rano udawaliśmy,że nic się nie stało. od tamtej pory spotkaliśmy się raz 01.01.2010- od razu czworokąt z pełną wymianą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovxxx
do wredna coś tam- wysłać a nie wysyłać,pozdro mierne dla koleżanki z wdinp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłać jest czasownikiem niedokonanym, więc w tym przypadku też jest poprawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovxxx
chciałam się "wypisać" i ew. pogadać, w dodatku po lufie i co? zlot bralczyków...a wredniakowi nie daruję-permanentność a celowość. podejrzewam, że nadal należy do tych( sorki interpunkcja zawsze była u mnie buu) którzy wchodzą na salę i mieszkają na adresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wymagaj od innych więcej niż od siebie, poza tym nie zadałaś nawet pytania ani tematu do dyskusji. Bzykaliście się we czwórkę, ok, fajnie, kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovxxx
dzięki super glue, tak naprawdę nie chodziło o temat,pytanie.. pozdrawiam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jak nie masz do czego się przypieprzyć, to przypierdalasz się do pierdół, jak tego nie możesz zrobić, to do ortografii. A z tego, co czytam, to Twoim jedynym problemem w tej historii jest ortografia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovxxx
super glue, jednak niczego nie zrozumiałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mi to wytłumacz, po to chyba jest forum. Mam się domyślać, co masz na myśli? Chyba mnie przeceniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła zabawa i tyle
nie ma co oceniać, jedni lubią inni nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny 36
Pytanie bylo przeciez zadane na samym poczatku. Ja wam w sumie zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak... pytanie retoryczne, które autorka zadaje samej sobie, i na które sama może sobie tylko odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovxxx
cześć, leczę kaca i patrzę co napisałam. sorki dla wredniaka(ty zaczełaś),dzięki dla kleika, faktycznie brakuje puenty.po nas to spłynęło, zdarzało się, ot tak lubimy ale druga strona...na imprezie pokłócili się i podpity mąż agi wygarnął co robiła, z kim i jak jej było dobrze,niestety słyszało to kilku "życzliwych", pełna konsternacja.rodzina co prawda baaaaaardzo daleka ale smród doszedł do mojej najbliższej. nam się upiekło, jesteśmy czarnymi owcami a jednocześnie ulubieńcami rodziny, wywineliśmy już parę numerów więc mają do nas dystans. matka zrugała mnie (zdzira było na początek) ale zero ostracyzmu, raczej "co ja wychowałam". do rzeczy,czas na puentę. uważajcie co robicie i z kim, dla was chwila przyjemności może nie powodować większych konsekwencji, komuś może złamać życie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prof. Ciekawski
Niezłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny 36
teraz to rzeczywiscie ma wiecej sensu. Swoja droga maz twojej kuzynki to jakis niedojrzaly dupek i ekshibicjonista. Takie rzeczy normalny czlowiek zachowuje raczej dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×