Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika_jk

Kupię mleko matki karmiącej dla mojego synka

Polecane posty

Gość monika_jk

Mo synek ma 14 miesięcy i niestety jest chory. Ma skaze białkową , celiakę, uczulony jest na jajko oraz dochodzi do tego alergia wziewna i alergia pokarmowa. Pani doktor zaproponowała mi kupno mleka od matek , które karmią a maja go dużo. Niestety w moim rodzinnym mieście w Szpitalu Pan Ordynator stwierdzil, ze lepiej mleko wylać do zlewu niz mi oddać ( proponowałam, ze zapłacę matce , która ma nadmiar a dziecko tyle nie pije jeszcze). Moze któras z was słyszała o mozliwości kupna mleka. Wiem ,ze w Stanach jest bank w którym mozna kupić mleko ale jest ono bardzo drogie. bedę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu sama nie karmisz
piersią????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
Ale skoro ono ma skazę białkową to matka musiałaby jeść produkty ze specjalnym przeznaczeniem dietetycznym (które są dość kosztowne i trzeba się w nie zaopatrywać głównie w sklepach z ekologiczną żywnością). Trochę dziwi mnie to co piszesz, przecież dla takich dzieci są formuły specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w aptekach, które możesz dostawać na receptę, bo są refundowane przez NFZ. Dziwny ten twój temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
jak ma skaze białkową to "dawca" mleka musi przestrzegać diety! 2 wypowiedź-moze juz skończyła a modyfikowane nie mozesz podać,przecież jak będziesz go karmić mlekiem matki to musisz mieć tego sporo,która matka odda mleko innemu dziecku zamiast dać swojemu,nie ma kobiet z nadmiarem mleka,bo gruczoły wytwarzają tyle mleka ile dziecko potrzebuje(tzn.tyle ile wypija,bo gruczoły do tego się dostosowują-częste przystawianiepowoduje większą laktację,a przystawianie czasami powoduje zmniejszenie mleka) i wten sposób każda kobieta karmiąca ma tyle mleka ile jej dziecko potzrebuje,a są przypadki gdy mleka jest właśnie mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
a moze prowokacja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu sama nie karmisz
niech spyta ginekologa o tabletki hormonalne na pobudzenie laktacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgyhuji
No dokładnie ! Przeciez matka od której kupiłabyś mleko musiałaby stosowac ścisłą diete !!! A teraz jest duży wybór mlek modyfikowanych dla alergików !! Popytaj pediatre !! Możesz też spróbować sama wywołac na nowo laktacje ! No ale musiałby chcieć tego Twój synek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
Saleminka, mylisz się, kobieta jest w stanie wykarmić tyle dzieci ile zechce. Nie wiem, czy wiesz, ale przez wiele dziesiątek lat bardzo popularna była instytucja mamki i trudniły się nią kobiety nawet nie mające już własnych małych dzieci (rekordzistka miała 81 lat). Laktację można stymulować i regulować wg indywidualnych upodobań. Ale wątek i tak jest dość dziwny, bo przy alergiach pokarmowych żadna matka nie będzie się bawiła w diety specjalnie dla czyjegoś dziecka. Nie wiem, czy autorka zdaje sobie sprawę z tego jak kosztowna jest ta dieta? Czy była kiedyś w sklepie z Bio-żywnością? Jej dziecko powinno dostać formułę z przeznaczeniem dla dzieci z nietolerancją mleka (lub jeszcze laktozy - bo to dwa różne schorzenia) wzmocnioną o różnie pierwiastki, plus elektrolit do picia w razie problemów z ulewaniem. Wszystko na receptę, bo przecież płaci za ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
Też uważam, że ten temat to prowokacja, ale może ta kobieta się przy okazji czegoś z niego dowie - takna wypadek gdyby miała kiedyś problemy z nietolerancją pokarmową u dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermenegilda 123
no właśnie, dziwne te zalecenia pani doktor autorko, zaopatrz się w laktator elektryczny medela i do dzieła, nawet jak jusz nie karmisz to przy pomocy specjalisty w ciągu max 2 miesięcy powinno udać ci się uruchomić laktację znajoma adoptowała dziecko 3 tygodniowe i z pomocą doradcy laktacyjnego uruchomiła laktację, chociaż nigdy nie była w ciąży zajęło jej to 3 miesiące, zaczęła oczywiście przed adopcją, a nie po i teraz normalnie karmi piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermenegilda 123
no i takie mleko od obcej kobiety musiałoby być przebadane ( na obecność lekow, hiv itp. ) i pasteryzowane w odpowiednich warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta pani doktor
to sama chyba jakaś chora, jak jest dziecko alergikiem pokarmowym to dostaje mleko dla alergików i basta, na dodatek to mleko jest w 50% refundowane przez NFZ, no tyle ze trzaba co jakisc zas chodzić po receptę do pediatry. bebilon pepti albo nutramigen to są najpopularniejsze mieszanki dla alergików. Jak młode ma 14 miesięcy no to raczej matka nie karmi piersią, rzadko która matka karmi piersią długo, zazwyczaj trzeba walczyć o laktacje a wiele matek idzie na łatwiznę i woli przejść na butelkę. W ogóle dla mnie temat bez sensu, zamiast ludzie ułatwiać sobie życie to sobie je utrudniają i wymyślaja kosmiczne problemy. Wiem że dla alergika najlepsze jest mleko matki, ale kupno naturalnego pokarmu o takich wytycznych jest po prostu chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela z wygodnego fotela
spoko, ja Ci sprzedam po 3 stówki za litra ;)=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NUTRAMIGEN
Moje dzieci też to piły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
Enfamil też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam mleko przebadane !! zdrowe i smaczne :) mleko-mamy@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p*****ło cię dziewczyno !!!??? chcesz faszerować swoje dziecko wydzieliną innej baby ? nie brzydzisz się ? nie boisz ? nie żal ci dziecka paść takim czymś ? masakra , chyba nie kochasz swojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bejszusiaczek@gmail.com - karmie swoja coreczke, odzywiam sie bardzo zdrowo a nabialu i jajek i tak nie spozywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trefvr
fuj w zycziu nei dalabym mleka swoijemu dziecku od jakiejs obcej baby! a wiadomo co ona zre, na co byla chora lub jest i jak sie prowadza fuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kobiety majacej nadmiar pokarmu z wielkopolski zainteresowane mamy pisać kociak76@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kobiety majacej nadmiar pokarmu z wielkopolski zainteresowane mamy pisać kociak76@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla1809
SPRZEDAM MLEKO Jestem młodą mamą dwu tygodniowego synka. Zdrowo się odrzywiam nie choruję. Nie palę i nie piję. Swojemu maleństwu staram się zapewnić jak najbardziej wartościowy pokarm. Swojego pokarmu mam w nadmiarze i chętnie go odsprzedam tel 726-249-368

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supermleko
Witam, sprzedam mleko mamy karmiącej, nie pije, nie pale dobrze się odżywiam na nic nie choruje i nie biorę leków ani suplementów.Dziecko ma 2 mce. Sprzedam pilnie mleko, mam duza produkcje :) mleko może być świeże jak i mrożone w woreczkach, ceny ustalam indywidualnie, przy większych zamówieniach oczywiście taniej. Zapraszam z okolic trójmiasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syla1809 jesli dziecko przez ciebie karmione miałoby tez wyssac wraz z twoim mlekiem twoje zdolnosci ortoggraficzne to daruj sobie. autorko ja moge malego wykarmic za darmo. skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
al e dziecko 14 miesięczne je już dużo innych produktów, ma urozmaiconą dietę, więc nie ma co na siłę dawać mleko jeśli nie może. mój syn ma 15 mies i przestałam karmić jak miał 11, skoro nie mógł sztucznego mleka to nie dawałam, a w sumie to się cieszę bo mm to syf. po prostu urozmaiciłam dietę, je dużo warzyw, owoców, ryby, mięsa, jaja (bo może), a mleka unikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn miał skazę i wyszedł z niej, teraz ma 3 lata i czasami daję mu przetwory mleka krowiego i nadal karmię piersią. Z córką była podobna sytuacja i przeszłam na mleko sojowe, teraz ma problemy z jelitami, leczymy ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddam mleko z piersi jestem zdrową matką miesiecznego dziecka nie pale nie pije nie spożywam używek bardzo dobrze sie odżywiam oddziałowa powiedziała jak zwalnili mnie do domu że mam tyle mleka że spokojnie starczy dla mojego syna i dla 4 obcych dzieci więc mogę sporo spuścić dziennie ok 3-4 litrów może i więcej badania mogę zrobić świeże nie ma problemu zainteresowane mamy niech piszą na adres maroduzichop@interia.pl Jestem z okolic Wrocławia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem szczęśliwą mamą dwumiesięcznego synka waży 6,7 kg. i jest zdrowy, mam 19 lat oraz mam wykonane wszystkie badania (HIV, tokso, wzw, GBS itd.-wszystkie ujemne do wglądu), nie piję, nie palę, nie biorę leków, biorę witaminy z kwasami omego DHA. Mam 3 słoiczki zamrożonej siary po 300 ml, oraz kilka słoiczków mleka normalnego, pierwszy z datą 5 maj br. ostatni z 30 czerwca br. . Bardzo chętnie podzielę się nadmiarem swojego "płynnego białego złota" (bo nie mam już gdzie go mrozić), a dla mojego synka mam już wystarczający zapas. proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×