Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika_jk

Kupię mleko matki karmiącej dla mojego synka

Polecane posty

Gość gość
Witam jestem szczęśliwą mamą dwumiesięcznego synka waży 6,7 kg. i jest zdrowy, mam 19 lat oraz mam wykonane wszystkie badania (HIV, tokso, wzw, GBS itd.-wszystkie ujemne do wglądu), nie piję, nie palę, nie biorę leków, biorę witaminy z kwasami omego DHA. Mam 3 słoiczki zamrożonej siary po 300 ml, oraz kilka słoiczków mleka normalnego, pierwszy z datą 5 maj br. ostatni z 30 czerwca br. . Bardzo chętnie podzielę się nadmiarem swojego "płynnego białego złota" (bo nie mam już gdzie go mrozić), a dla mojego synka mam już wystarczający zapas. proszę o kontakt urszula09skwarska@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ja nie wiem, ale chyba są specjalne banki na taki naturalny pokarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 m-ce i prawie 7 kg????? toż to jakiś potwór nie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest bank w Warszawie ale przyjmują tylko z mazowieckiego... a mi jest po prostu szkoda wylewać. na początku gdy miałam nadmiar to postanowiłam mrozić dla synka na wypadek pilnego wyjazdu, ale mam już go dla niego wystarczającą ilość i jeśli by ktoś potrzebował i oczywiście chciał to mogę się podzielić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój synek jak się urodził to ważył 3640. A teraz wypija w dzień około 200 ml mojego mleka co 3 i pól godziny, a w nocy (po wykąpaniu czyli od godziny 8) budzi się zawsze o godzinie 2 i 7 do karmienia.. a i nie wygląda jak potwór tylko normalny dzieciak. Także zainteresowanych proszę o kontakt urszula09skwarska@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam mleko moja córka ma 6 tygodni jestem z wielkopolski tel 663738597

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam mleko moja córka ma 6 tygodni jestem z wielkopolski tel 663738597 x Po ile litr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bielsko-biała sprzedam swoje mleko, jestem zdrowa, nie paląca, zdrowo się odżywiam. tel.781269595 ewa.wrzos@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkakarmiąca
Witam. Jestem mamą 4- miesięcznego dziecka, które prawidłowo przybiera na wadze. Nie palę, nie piję, nawet kawy nie spożywam. Dieta lekkostrawna, bogata w warzywa i owoce, przyjmuję tabletki pregnaplus, z kwasami dha. Chętnie odsprzedam swoje mleko- świeże bądź mrożone. Jestem z Warszawy. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: yellowdiamond696@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula gość
Mojemu dziecku wyszła skaza w 3 mż. Przestrzegałam diety i karmiłam piersią. Po roku przeszłam na mleko modyfikowane. Owszem jest drogie ale jeśli dziecko ma wskazania to jest na receptę. I takim mlekiem go karmiłam. Do kompletu jest też kasza. Czyli - nie wiem o co chodzi z tym ogłoszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula gość
P.s. skoro ten maluch jest tak uczulony to jak można kupić mleko od matki?? To co, da jej wytyczne co ma jeść a co nie?! Rozumiem pytanie gdyby np matka nie miała pokarmu a dziecku koniecznie potrzebne by było mleko naturalne (np ze względu na chorowitość itd, wiadomo żadne cudowne mleko nie zastąpi mleka naturalnego) ale w tej sytuacji?? nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam mrożone pelnowartosciowe mleko potrzebującym mamom lub innym. Zainteresowanych z Wrocławia proszę o kontakt : smerfmaruda90@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 4 miesięczną córkę i nadmiar odciąganego mleka, nie jest go dużo ale conajmniej 200ml dziennie i zapas mrożonego, dodam że nie palę i nie piję a dziecko zdrowo się rozwija nie dokarmiane sztucznym. Chętnych z Łodzi i okolić zapraszam, kontakt email beatrizs@interia.pl. Cena do uzgodnienia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadmiar mleka z piersi moje dziecka nie wypija wszystkiego wiec z checia sprzedam troche. Jestem zdrowa odzywiam sie tak aby mleko nie szkodzila dziecku zero używek. Spuszczane od 20.06.2016r.mazowieckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość TuBi
Mamy nadmiar mleczka, córeczka 2 miesiące, wszystkiego nie wypija. Województwo mazowieckie. Szukamy potrzebującego maluszka. Kontakt: oseskowyswiat@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mleko Bielany warszawa
Jestem mamą 1,5 miesięcznego synka, chętnie sprzedam nadmiar mleka. Kontakt -mlekozbielan@gmail.com. Odbiór osobisty Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara 27
Jestem Mamą 4 miesięcznego dziecka. Prowadzę diete eliminacyjna białka mleka krowiego ponieważ mój syn ma skaze białkowa. Sprzedaje mleko ponieważ, mam nadmiar mleka. Posiadam mleko zamrożone w razie "W " dla mojego dziecka w specjalnie do tego przeznaczonych woreczkach. Jak i codziennie odciagam spore ilości. Chętni proszę pisać na maila basiabiega20@interia.pl. Jestem z Podkarpacia okolice Rzeszowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy podchodzi do tematu inaczej- ja w chwilii obecnej jestem karmiącą mamą 2miesiecznego szkraba. Mam tyle mleka, że codziennie mroże 1 woreczek 150ml. Mleko się nie kończy, więc produkcja dalej w toku :-) niestety mleko zamrożone może być tylko 6miesięcy, więc moim rozwiązanie jest sprzedaż, albo bank ( niestety ich zasady mnie zniechęcają). Więc jakby ktoś ze Szczecina chciałby to zapraszam na e-mail (adaturzynska.at@gmail.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Wolsztyn

Ja odciągałam mleko i mroziłam z przeznaczeniem dla mojego dziecka, jednak okazało się, że ma alergię na białka mleka krowiego. Odsprzedam więc cały zapas, który zgromadziłam do tej pory, ponieważ i tak nie mogę go podać. Przez pół roku kiedy gromadziłam nadmiar mleka odżywiałam się zgodnie z wszystkimi zasadami dobrego żywienia, tak by móc karmić niemowlę. Mleko zamrożone w sterylnych woreczkach jednorazowych (Avent), w temp. poniżej -18^C (około -21^C). Dla zainteresowanych mail: martanwk931@gmail.com. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Karmię czterodniową córeczkę i mam nadprodukcję pokarmu, który mrożę w sterylnych woreczkach. Jestem w pełni zdrowa i trzymam dietę. Osoby zainteresowane proszę o kontakt. Min 400 ml dziennie.

796688829

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sprzedam cycki z mlekiem. Jest ktoś zainteresowany? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewa

Witam, także mam sporą nadprodukcję pokarmu i niestety powoli zaczyna mi brakować miejsca w zamrażarce, dlatego jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę o kontakt: leokadiana@vp.pl. Oczywiście też jestem zdrowa. Odbiór osobisty Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no to wszystko jasne, temat na zanęte a tak naprawdę mleczny olx...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła jak zawsze

Przecież to obrzydliwe 🤮 jak mozna dawać dziecku pokarm obcej kobiety fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×