Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość artur21.88

TABLETKI N PRZEDŁUŻANIE

Polecane posty

Gość artur21.88

Mam taki problem jak kocham sie ze swoja partnerka to szybko dochodze do mety :( nie wiecie czasem jakie tabletki zastosowac albo cos innego ?? piszcie jak mozecie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nie mogę ci pomóc ale słyszałam o metodzie zaciskania penisa przed metą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
Nie myśl o tym i nie przejmuj się że dzieje się to za szyblo. Z czasem to się ustablilizuje. Nigdy nie kończcie na jednym razie. Kwadrans przerwy i jeszcze raz, gwarantuję że następny raz będzie dłużej a i partnerka będzie bardziej zadowolona, więc można i kolejny raz, po prostu do syta. Poza tym w czasie zbliżenia mozna robić kilkusekundowe przerwy, a i tuż przed końcem co też wydłuży czas dojscia. W razie bardzo dużych trudności można poradzić się seksuologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALA99999999999999
polecam świetny środek na powiększenie penisa, podniesienie libido i silną erekcje , od teraz twoje problemy znikną w mgnieniu oka a Panie będą czerpać wielką przyjemność z współżycia z Tobą http://emilosc.pl/peniserect-p-4873.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słazak
sa prezerwatywy ze srodkiem opuzniajacym wytrysk jak trafisz na zabardzo nawilzone to bedziesz jechal przez cała noc i nic ja kiedys na taka trafilem ale normalnie to ok powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×