Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agga f

praca w NEW IDEA MEBEL

Polecane posty

Gość agga f

Czy ktoś z was pracował lub pracuje w new idea mebel? Jak tam jest, bo długo szukają sprzedawców? Podobno oferują niezła kasę i pakiet szkoleń, ale dzidzia w sklepie mówiła mi, że te szkolenia to ściema ograniczająca się jedynie do omówienia mebli i systemu kom. na miejscu. Wie ktoś jak jest naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaste
Obecnie jestem pracownikiem tej firmy, owszem jest dobre wynagrodzenie, jednak jeśli nie będzie ktoś przykładał sie do swoich obowiązków to długo w tej firmie nie będzie pracował, ponieważ firma ta stawia na pracowników dokładnych , pracowitych oraz dbających o dobro firmy, a będąc takim pracownikiem jest sie docenianym oraz mozna awansować. Szkolenia oczywiście są - wewnętrzne oraz zewnętrzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agga f
To powiedz jeszcze jak mniej więcej kształtują się zarobki? Tu gdzie teraz pracuję mam 2650 do 2950 na rękę (ta druga kwota oczywiście jeśli wyrobimy plany), zakres obowiązków prawie taki sam jak wymieniony w waszej ofercie. Czy gdyby chodziło tylko o pieniądze to poleciłabyś tę pracę? A co do tych szkoleń, to chodzi mi o to, że pracowałam kiedyś w takiej firmie, gdzie szkolenie przeprowadził jakiś zastępca kierownika od siedmiu boleści. Egzamin przeprowadzał już inny kierownik i zakres wiedzy wymagany na tym egzaminie wcale nie pokrywał się z tym co mówił tamten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znim
praca fajna, wynagrodzenie niezłe. musisz wiedzieć że plotkowanie i kablowanie ( informowanie przełożonego o najmniejszych choćby wpadkach to w tej firmie standard :) specjalizuje się w tym hania smoczyca. o nas na przykład rozpowiada że podkładaliśmy jej świnie. że po ryju za to nie dostała to cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smykl
nie jestem zwolennikiem takich radykalnych rozwiązań jak "po ryju. Kiedy pierwszy raz miałem okazję zetknąć się z tym opisanym tutaj fatalnym zachowaniem hani pomyślałem, że jest wynikiem jakiejś niezaspokojonej żądzy władzy, chorych ambicji. Ale to nieprawda. Jest ona - jakby to ująć - osobą toksyczną. Ranienie innych, dokuczanie, czepianie się wszystkiego na każdym niemal kroku to po prostu jej cecha charakteru. Ona taka jest. Jaka jest tego przyczyna? nie wiem. Może ona i dobry człowiek jest, tylko jakieś coś powoduje, że zbyt często przebiera takie podłe pozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQXX
wredna suka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Primo
nie znacie dziewczyny, nie wiecie co ją w przeszłości spotkało i takie niegodziwości tu o niej wypisujecie! Wstydźcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazell
Jak sobie przypomne, to nawet k..wa jedna musiała mnie opi....lić za coś co wcale jej nie dotyczyło. SZMATA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agga f
Niezła jazda. Dam sobie chyba spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenerife666
Witam, nie polecam pracy w firmie NEW IDEA MEBEL!!!! W tej firmie nie szanuję się pracowników, traktuje ich jak śmieci!!! Co do szkoleń to...hahahahaha. Bardzo śmiesznie ktoś napisał o wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach...hahaha...w biurze pracują osoby, które się na niczym nie znają...darujcie sobie pracę w tej firmie jeżeli nie chcecie nabawić się wrzodów...jest wiele firm, które szanują pracowników i ich doceniają, ale z pewnością nie jest to New Idea...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość targowekwawa
Pracowałem w salonie w warszawie, ogolnie zakąłmane szefostwo, robia debili z pracowników, a jak już odchodzisz to trzeba sie dopraszac o wydanie świadectwa pracy, i nie wypalacają wszsytkiej kasy co powinni. Ja na szczescie zgłosilem sprawe do PIP i sie zajmą pseudo dyrektorem F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeeeee
taaaak....... coś w tym jest Pan dyr. Fiszka też nie wywarł na mnie zbyt korzystnego wrażenia. Taki zakuty, sowietskij łeb... smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destynejszyn
a można też pracować długo i nie zostać zwolnionym. Wystarczy chcieć. Kasa na prawdę niezła. Z tego co udało mi się zaobserwować, to zwalniają tych, którzy pracy nie szanują i uważają, że należy im się nie wiadomo co za tak zwane nic-nie-robienie. Z takim podejściem...życzę powodzenia w dalszym poszukiwaniu pracy. Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne - zawsze i wszędzie można coś ulepszyć. Trzeba się jednak przyzwyczaić do tego, co się ma. Choć czasem bywa trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIARA IS SIUR
i właśnie o to "trudno" się rozchodzi i nie idzie mi o stopień trudności stawianych mi zadań. W przeciwieństwie do wyżej wpisujących się wciąż pracuję w tej firmie i nie powiem żeby ta kasa była naprawdę niezła. a tak na marginesie piszesz: że "można coś ulepszyć" i zaraz obok "Trzeba się jednak przyzwyczaić do tego, co się ma". Skarbie! zaprzeczasz samemej sobie. Pan dyr. trochę inaczej się nazywa, ale i tak nie jest tak pieprznięty jak ta jego blond asystentkA nazwana w jednym z wcześniejszych i usuniętych już wpisów "Barbi" (swoją drogą trafiłeś brachu w tak zwaną dychę i masz u mnie browar! - nikt, nawet najtrudniejszy z moich klientów, czy znajomych nie wykazuje aż takiego braku logiki jak czasami ta flama.) no po prostu po odpustach ją pokazywać. coś mi się zdaje że anikaste i destynejszyn to ta sama osoba. to ciągłe przygadywanie do lenistwa i apoteoza warunków pracy firmy w NiM, a skoro tak to gdzie ten awans skarbie? no gdzie? tak, tak spodziewam się odpowiedzi, że jak mi się nie podoba to droga wolna i że jestem tchórzem. Jeszcze trochę tu pobędę, znajdę coś lepszego i bez żalu was pożegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACOO
TEŻ PRACUJĘ W TEJ FIRMIE ALE NIE WE WSZYSTKIM ZGADZAM SIĘ Z POPRZEDNIKIEM. TAK JUŻ JEST ŻE NIE MOŻNA WSZYSTKIM I WSZYSTKIEMU UFAĆ. NAWET WŁASNEJ DUPIE - CZASEM MYŚLISZ, ŻE TYLKO PIARDNIESZ , A SIĘ ZESRASZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
Ja jestem takiego zdania , że dobrze się zawsze mówi o miejscach gdzie nie jesteśmy. Każda firma ma swoje dobre , ale i również złe strony . Pracowałem już w kilku firmach, zawsze kiedy pracownik np. tracił chęć do pracy bądź więcej się od niego wymagało to zawsze przyczepiał się do różnych spraw - KIJ MA ZAWSZE DWA KOŃCE - więc z Waszych wypowiedzi można wyciągnąć kilka wniosków . A tak na marginesie w branży meblowej może i można zarobić ale trzeba się narobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp ????
REASUMUJĄC "dobrze się zawsze mówi o miejscach gdzie nie jesteśmy" - CZYLI, WSZĘDZIE DOBRZE, GDZIE NAS NIE MA. "Każda firma ma swoje dobre , ale i również złe strony ." , " KIJ MA ZAWSZE DWA KOŃCE " - Nie koniecznie! proca - trzy! "kiedy pracownik np. tracił chęć do pracy bądź więcej się od niego wymagało to zawsze przyczepiał się do różnych spraw" - CZYLI ZŁEJ BALETNICY itd. Tylko tego : "z Waszych wypowiedzi można wyciągnąć kilka wniosków" nie pojmuję. pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?pytanie
czy ta Hania Smoczyca o której mowa we wcześniejszych wpisach to nie Anka Bazylak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim zainteresowanym pracą w New Idea Mebel szczerze odradzam! Żyjemy w XXI wieku a firma ta wraz z kierownictwem na czele wprowadza zasady ocierając się o epokę kamienia łupanego...przykre ale prawdziwe - nie wspominając o podstawach BHP. Jeśli stawiacie sobie za cel dobrze płatną pracę w odpowiedzialnej i solidnej firmie a przy okazji nie chcecie stracić zdrowia bądź życia, lepiej omijajcie logo NIM szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suggar
mam pytanie. jak się nazywa teraz menadżer regionalny w nim?, bo jak dzwonię z żeby się dowiedzieć to udają Greka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f8
MUNIOS napisał: "...nie chcecie stracić zdrowia bądź życia, lepiej omijajcie logo NIM szerokim łukiem." No, stary! Jeżeli nie przesadziłeś, to moim zdaniem sprawa (dokładnie nie wiadomo jaka - bo o tym nie piszesz) kwalifikuje się do prokuratury, albo przynajmniej do inspekcji pracy. Jeśli mógłbyś podać jakieś bliższe szczegóły? Ja pracowałem w tej firmie dosyć dawno i najbardziej dały mi się we znaki chamstwo i zarozumialstwo pani A. Jakie obowiązywały standardy pracy w epoce kamienia łupanego to chyba mało kto z nas wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
F8 możesz napisać o jakiej Pani A jest mowa . Dawnej były dwie Panie A a teraz jest tylko jedna Pani A . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
Przepraszam F8 , dawniej były 3 Panie A , a teraz są 2 więc może bliżej coś napiszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotny
Witam , czy ktoś może mi coś więcej powiedzieć jak wygląda praca w magazynie ? Chcę tam zanieść CV ale nie wiem czy warto. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f8
jak powiedział Stanisław Anioł: "Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu to i referatu mało". Połowa firmy wie o kogo chodzi, a ty serdeńko nie? A tak na marginesie, skoro tak bardzo cię to zainteresowało - czy twoje nazwisko nie zaczyna się na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agning .r
Fakt. wredna była z niej baba. Ale tu, gdzie teraz pracuję też nie met brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!
:):):):):):):):) :):):):) polecam firmę - :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swena
Pamiętam gdy byłam przyjmowana do pracy w tej firmie, to obiecywano, że ho ho! i jaki to zaszczyt tu pracować tak się prężnie rozwija. potem groźby , że jak się nie będziemy starać to nas zwolnią. A przy późniejszych kontaktach to mogłam wyczytać jakąś wrogość, coś w rodzaju "płacimy ci za to, że nic tu nie robisz więc oddaj pieniądze i wyjdź" Tak z ciekawości mam pytanie jak wielu osobom nie chciała ta firma wydać świadectwa pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mergis
prawda , prawda to przykre - dziwny sposób doceniania ludzi nawet gdyby ktoś naprawdę bardzo dobrze pracował również za innych to i tak zawsze jest tak jakby się nic nie robiło - bardzo przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kers2
To zdanie o referacie i dwu słowach powiedział pierwotnie niejaki Sofronow. Ale to mało istotne Pamiętam, że do mnie A też się przy...lała że słaba sprzedaż. Jak dobra sprzedaż - to że w salonie brudno. I jeszcze taki szczegół: wiele osób z kierownictwa (w tym F) szału niemal dostawało kiedy nie widziało chodzącego po salonie sprzedawcy. Nie ma klientów - nie szkodzi nie wolno ci usiąść! masz dreptać i już! teraz to się z tego śmieję ale kiedy jeszcze tam pracowałem to do śmiechu mi nie było. Z tymi świadectwami pracy to jest tak, że w tej firmie na stanowisku księgowej jest zatrudniona taka niedokołysana Aldonka. O co by jej nie poprosić to się okauje rozgarnięta jak kupa śmieci. pozdrawiam nimowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×