Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grube babsko

schudnąc 20 kg.kto się przyłączy

Polecane posty

Temat zamieszczam tu , nie na dietach. bez cwiczen , a samą dietą spowalnia się metabolizm. mam 160 cm wzrostu waga wyjsciowa 70 cel 50 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 2 dni biegam codziennie ok 1 godziny za jakis jakis czas , gdy organizm nabierze kondycji mam zamiar do łączyc aerobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwilena123
czesc tez mam 160cm wzrostu i tez wazylam 70 kilo w tamtym roku tak samo jak y zaczelam biegac godzine dzienie (pomoglo:) dzis waze 57 kg moim celem rowniez jest 50 kg. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwilena123
biegalam od kwietnia do listopada teraz zima mi nie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwilena123
ja nie moge mieszkam na wiosce i u nas straszne zaspy zwlaszcza na mojej trasie do bieganaia poczekam do marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis biegałam tylko pół godziny bo mnie but obtarł i nie dałąm rady więcej, ale potem pół godziny cwiczyłam w domu z płyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączusiowatalalalalala
PĄCZKI WPIERDZIELAC DZIS!!! a nie biegać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwilena123
wstyd sie przyznac ale co tam zjadlam 4 pączki dzisiaj ale raz kiedys i mi sie nalezy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak.................
Moje drogie tłuścioszki, nie martwcie się tuszą, gdyż u prawdziwych mężczyzn "kochanego ciała" nigdy za wiele. Też strasznie wyglądałam, ale podłapałem z pewnej www 5 punktów: 1. dieta MŻ= mniej żreć a prawidłowo jeść 2.wysiłek fizyczny na poziomie potu i sauna sucha 3. higiena 4.systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn 5.pozytywne nastawienie psychiczne Szczegóły są pod linkami: www.vademecum.zdrowia.prv.pl tu zwróćcie szczególną uwagę na t. "Chudnij bez wyrzeczeń", "Zasady dietetyczne" i "Hipokinezję" http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263- tu jest film edukacyjny dot. oczyczania organizmu z toksyn, które są preludium do raka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 13
Hej, to mogę dołączyć nawet nie marze o 10 kg,ale chociaż 5...odchudzam się długo i nic, trochę ćwiczę i staram się jeść mniej, ale mam spowolniony metabolizm...nie zjadłam ani 1 pączka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj maria na przyspieszenie metabolizmu dobry jest wysiłek fizyczny. Sama dieta obcinając kcal spowalnia metabolizm. ja biegam godzinę dziennie zacznij więcej cwiczyc , nie musi byc codziennie , ale regularnie np co 2 dni i najlepiej nie krócej niz godzinę, a metabolizm powinien się poprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 13
Witaj... zmagam się na orbitreku wiosną rower, ale coś .... nie tak było 65 kg i zamiast spaść jest 72!...a już w grudniu było 69, chyba aż tyle mięśni mi nie urosło, a w dodatku spodnie ciasne... no nic...może się uda? musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny jesli nie
możecie schudnąć zróbcie badania. Może macie chorą tarczyce lub cukrzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gen otyłości
ze wzgl. na ten gen za wiele w tej materii nie można zrobić, a to co można zrobić to porawidłowo odżywiać się i utrzymywać bilans kaloryczny na poziomie zero poprzez wysiłek fizyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam badania i na tarczyce i cukrzyce i wszystko w porządku dzis rano waga pokazała 69,5 czyli są ju7z pierwsze efekty byc moze to tylko woda , ale miło wreszcie zobaczyc mniej niz 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 13
z tym genem to racja...ale jakoś trzeba próbować u mnie w rodzinie kobiety miały duże biusty i sadło...ja z tym walczę non stop! co schudnę , to wraca i tak w kółko...a wcale dużo nie jem, liczę kalorie i staram się żyć aktywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube babso
dzis rano waga wskazała 68,5 kg zastanawiam sie jak to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 13
moja waga się zacięła??? i przestałam się nią przejmować! wczoraj odśnieżałam 2x..aż opadłam z sił+ orbitrek dziś orbi+ długi marsz w trudnym terenie mało jem, bo trzymam diete i ograniczam kalorie... a waga ani drgnie! a najchętniej to poszłaby w górę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Ja miałam taki plan, już zrzuciłam 7 kg :-) Zapisałam się do Fitness Parku na zajęcia fitness i siłownie. Co drugi dzień tam śmigam i jestem bardzo zadowolona. Tym bardziej, że mogę wchodzić na trzy siłownie w całej Warszawie - mi to ułatwia sprawę, bo dzięki temu mogę ćwiczyć w różnych miejscach. Naprawdę spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube basko
aby schudnąc kg trzeba spalic 7-8 tysięcy kcal. czyli jezeli spalę 800 kcal to schudnę 100 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzis kupiłam rękawicę do masażu aby skóra nie traciła jędrnosci czy macie jeszcze jakies pomysły jak dbac o skóre podczas odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 13
Ćwiczenia na mięśnie brzucha na pewno pomagają. Do tego bardzo ważna jest dieta, ponieważ nie da się zmusić organizmu do spalania tłuszczu w określonym miejscu. Generalnie trzeba się skupić na całym organizmie. Brzuch to niestety jedno z ostatnich miejsc, skąd spala się tłuszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jeśli mozna to chętnie przyłączę się do Waszej grupy. Również przede mną poważne zadanie - zrzucenie ok 20kg. Od listopada udało się zrzucić 5 kg bez uprawiania regularnych ćwiczeń. Dwa tygodnie temu zaczęłam "biegać" na orbitreku, ograniczam jedzenie, dbam o skórę. Spadło 2kg. Jestem pozytywnie naładowana i wiem, że w kupie jeszcze raźniej:))) Działamy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj królowamatka Jasne , że działamy Ja musiałam wyjechac na kilka tygodni i nie mam tu wagi , wiec nie mogę kontrolowac swoich rezultatów. Zostaje mi tylko centymetr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×