Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grube babsko

schudnąc 20 kg.kto się przyłączy

Polecane posty

okropne nie miec wagi i nie móc sie kontrolowac. Boję się , ze jak wreszcie będe mogła stanąc a wage , to sie okaze , ze kilogramów przybyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudnięcie 20 kg to sporo
boje sie , ze nie dałabym rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 kg to dużo, ale jest to do ogarnięcia, bo moja mama jest w trakcie zrzucania takiej ilosci kologramów i już pozbyła się 7kg. Jest na tej samej diecie co ja czyli proteinowej, chodzimy razem na stepy i do tego planujemy turnus odchudzjący w Primavera SPA. TZn. moja mama chce skorzystać z turnusu odchudzającego, ja bardziej pojade tam na zabiegi upiększające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do grubej baby
a ile ty masz wzrostu, bo może akurat jesteś ok? Jeśli dążysz do wagi 50kg, to pewnie jesteś karakanem mającym 150cm, buahhha, a jeśli masz 167cm, to po chuuj się odchudzać, wg pobieżnego wzoru jesteś akuratna ważąc 67kg. Musisz wiedzieć, że minęła już moda na "skórę i kości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis waga pokazała 65,5 kg no cóz , moze waga 50 kg byłaby trochę dla mnie za niska , ale na pewno musze zejsc poniżej 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do grubej
mam 160 cm wzrostu start 1 luty - 70 kg 15 luty - 68 kg 3 marca - 67,5 kg cel 50 kg Przy wzroście 160cm waga 60kg jest idealna!!! W górnej granicy normy 65kg a w dolnej 55 ale nigdy 50, bo będziesz kościotrupem!!!! Poszukaj w necie pod hasłem "Vademecum zdrowia- jak żyć" tematu "Chudnij bez wyrzeczeń" tam jest bardzo dokładny wzór na wagę, uwzględniający wiek, budowę, płeć etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadasz głupoty ja mam 160 wzrostu i nie powiesz mi ze 60 kg jest idealnie bo nie jest! ja waze 56 i mam sobie duzo do zarzucenia tez uwazam ze 50 bedzie idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed przytyciem wazyłam własnie 50 kg i wcale jakas bardzo chuda nie byłam. jako ze tkanka tłuszcowa odkłada mi sie na brzuchu juz przy wadze 55 kg wyglądałam jak w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do grubej baby
cytat grubej baby: miało byc od 48 do 63 ??????????????????????????????????????????????????????????????? więc droga babo moje z pobieżnego wzoru 65kg jest w górnej granicy normy!!!! Za karę i ubliżanie marsz pod stół i szczekaj ha, ha, ha Jak zejdziesz do 50, to będziesz tak wyglądać: http://img138.imageshack.us/my.php?image=image001zi1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do grubej baby
gadasz głupoty ja mam 160 wzrostu i nie powiesz mi ze 60 kg jest idealnie bo nie jest! ja waze 56 i mam sobie duzo do zarzucenia tez uwazam ze 50 bedzie idealnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wg pobieżnego wzoru: wzrost - 100 +/- 5 = waga ciała Twoje 56kg jest w dolnej granicy normy, a 50kg to będzie 6kg niedowagi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO WSZYSTKICH BAB
Minęła już moda na kościotrupy!!! W niektórych cywizowanych krajach jest absolutny zakaz odchudzania się kobiet a chudzielce mają problem z dostaniem pracy. Chodzi po prostu o zdrowie, gdyż takie chudzielce częściej chorują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli schudnę do 50 kg to nie będe wyglądała jak kosciotrup będe nosiła rozmiar 38. teraz nosze 42-44.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja tez się chcę dołaczyć. Waga - 65, wzrost 164. Nie jest to strasznie dużo, ale mam ogromne brzuszysko :( i "boczki". W zamierzeniach jakaś dieta, godzinny trening aerobowy i brzuszki - moze a6w? Jeszcze nie jestem pewna. Muszę coś zrobić ze sobą, bo spodnie wiosenne ciasne niestety... Chciałabym zrzucić 5 kg., może z 7. Musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kasiulka ja przez godzinę dziennie biegam , bieg jest przerywany spacerami , bo inaczej nie dałabym rady. na tym topiku nie pisze zbyt wiele osob, gdyz wiekszosc odchudza sie przez diete , nie przez cwiczenia, więc tym bradziej miło Cię tu widziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę ćwiczeniami, bo sama dieta nie daje takich efektów. Właśnie doczytałam też, że 6 Waidera nie ma sensu robić, skoro się ma tłuszczyk na brzuchu i jest się początkującym. Na razie zacznę od godziny aerobów i diety. A właściwie to od kawy :) Nie musi nas być wiele, ważne żebyśmy się wspierały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam kiedys szóstke weidera. Doszłam do 14 powtórzen. Potem przerwałam, gdyz musiałam wyjechac i nie miałam możliwości cwiczyc. Tłuszczu to nie spaliło , tylko wzmocniło mięsnie . Ja zawsze po cwiczeniach jem jajko, aby uzupełnic białko i nie powodowac strat w mięsniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc póki co, to sobie ją daruję. Znalazłam dietę 5 dniową: 9- kawa z mlekiem 11- jajko+kostka sera topionego 13- jabłko+jogurt naturalny 15- 10 dag gotowanego mięsa - indyk, kurczak 17- jajko 19- szklanka soku pomodorowego można w ciagu dnia jeszcze jedną kawę, dużo pić wody hmmm, dziwna taka, ale spróbuję. proste ma produkty, i takie jak lubię, chociaż jest bardzo uboga. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze , ze dieta jest oparta na białku. Każdy posiłek z wyjątkiem soku zawiera białko , a białko sprawia ze tracimy tłuszcz , nie miesnie i przyspiesza metabolizm. Tylko obawiam sie , ze po skonczeniu diety moze pojawic sie jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że jednak nie... Tą dietę można stosować raz sw miesiącu - zamierzam zacząć ją od jutra, poźniej np. 1200 kcal, i w przyszłym miesiący znowu. Zobaczymy co z tego wyjdzie. zresztą dieta mało ważna - skupić się muszę na ćwiczeniach. I żeby mi się chciało chcieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadasz głupoty ja mam 160 wzrostu i nie powiesz mi ze 60 kg jest idealnie bo nie jest! ja waze 56 i mam sobie duzo do zarzucenia tez uwazam ze 50 bedzie idealnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! Wg pobieżnego wzoru: wzrost - 100 +/- 5 = waga ciała Twoje 56kg jest w dolnej granicy normy, a 50kg to będzie 6kg niedowagi!!!!!................................................................ Dziewczyno nie patrz na te swoje normy tabele itd. kazdy czlowiek jest inny ja akurat jestem cienkiej kości i moze 56 to wedlug twoich norm jest malo to wedlug mojego lustra jest duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×