Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weroo.90

Dobry Fryzjer-Warszawa replay

Polecane posty

Gość weroo.90

Witam. Szukam fryzjera,dobrego i odpowiedzialnego ponieważ to oczywiste bo każdy chce być obsługiwany w najwyższych i najlepszych standartach. A więc do rzeczy. Szukam przedewszystkim kogoś kto napewno ma umiejętności i chociaż 70% pewność że na bardzo ciemnych długich włosach ZROBI jaśniejsze pasemka lub ogólnie rozjaści włosy chociażby do średniego brązu. jeśli nie znacie takiego przypadku , a znacie dobrego fryzjera to i tak napiszcie. Bardzo ale to naprawde bardzo proszę o pomoc. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie poszukiwaczki dobrego fryzjera,byłam w ART VISAGE STUDIO u pani Aldony,bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.Mogłam się zrelaksować przy lampce wina i dobrej muzyce.Z czystym sumieniem POLECAM :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za tą minkę źle wyszło powinna być taka :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od 2 lat chodzę do HR-Studio i mam do nich całkowite zaufanie. Nigdy mnie nie zawiedli, super podchodzą do klienta i słuchają, czego klient oczekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W HR jest naprawdę dobry poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o dobrego fryzjera w Warszawie to mogę polecić Corte Del Sole www.cortedelsole.pl. Mi doprowadzili do porządku włosy które inny fryzjer zniszczył właśnie rozjaśnianiem :-/. Do tego fryzjerka dobrała mi nowy bardzo ładny kolor farby więc mogę bez wstydu pokazywać się ludziom ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×