Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

gdzie wyjechać na walentynkowy weekend?

Polecane posty

Gość gość
Akurat jesienią wyrwałem się na parę dni z miasta z żoną i byliśmy w ciekawym miejscu bo w sumie niedaleko Poznania nad jeziorem Powidzkim. Może ktoś kojarzy? Piękna okolica, to w ogóle jest park krajobrazowy. Nocowaliśmy w ośrodku Bogdanka (ich strona – www.osrodek-bogdanka.pl ). Można było się zregenerować, a przy tym dobrze, lokalnie, smacznie zjeść bo kuchnię serwują świetną. Warto u nich sprawdzić, z tego co wiem to organizują też jakieś eventy typu wesela itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź pod uwagę pensjonat www.usmiech.com.pl Świetna kadra i organizacja imprez. Profesjonalna baza, aby wybrać się na narty, na spływ pontonem, czy lot balonem. Na życzenie wypożyczają samochody terenowe, udostępniają saunę, masaże. Ogólnie wszystko jest, ale znacznie taniej niż w standardowym hotelu. Sporo czasu spędziłem też przy ognisku. Polecam pojechać do nich w grupie znajomych, bo masz tani pobyt, a jednocześnie znacznie więcej zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na walentynki wybraliśmy się do Kazimierza Dolnego. Miasto jest pęknę nawet zimą. Latem pewnie więcej atrakcji ale my się nie nudziliśmy :) Zobacz sama jakie piękne miejsce http://kazimierzdolny24.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturbb
Teraz szukałem czegoś, żeby z dziewczyną pojechać pod koniec maja na dłuższy urlop. Bardzo mi się spodobał http://facebook.com/campuskarolina/. Bardzo ładny ośrodek. Najczęściej wypoczywałem na Mazurach, ale teraz celuję w Wielkopolskę. Brenno ładna miejscowość. Tak wynika z map Google. Na razie wstępnie jestem dogadany na pobyt. Ok. 40 złotych doba, aneks kuchenny przydzielony do domku, grilla można zrobić, wody w pobliżu mnóstwo i ścieżek rowerowych podobno też, więc jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rok temu na Walentynki zabrałem dziewczynę do hotelu ze SPA Lubicz w Ustce. Była mega zadowolona także polecam ten pomysł ! Zabiegi w spa były wspaniałe, hotel elegancki i bardzo komfortowy. Okolica piękna a polskie morze zimą zachwyca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, ze bardzo fajnym pomysłem na walentynki jest wyjazd nad morze. Jest bardzo fajny Hotel Lubicz w Ustce, który znany jest z rewelacyjnego spa. Byliśmy tam z chłopakiem na naszą rocznicę i bardzo miło wspominamy ten wyjazd. Myślę, że każda kobieta z takie prezentu będzie bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Kokosowe Love w Dosłońcu, byliśmy, sprawdziliśmy i super.. Podobno dostępny przez cały luty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccvc

Warto pomyśleć o Gryfie w Pobierowie, na stronie gryfpobierowo.pl można sobie ich przejrzeć. Obsługa bardzo pomocna, cokolwiek trzeba zorganizować – są w stanie to zrobić bez kręcenia nosem. Warunki dla rodzin – super! Świetne zjeżdżalnie i baseny, a nad sam Bałtyk to dosłownie kilkadziesiąt metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Ja zdecydowanie mogę polecić Hotel Pod Kamykiem. Bardzo klimatyczne miejsce. Czyste pokoje i ogrzewane pokoje w łazienkach. Ja jestem zachwycona. Dodatkowo bardzo miła właścicielka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka
Dnia 9.01.2020 o 16:15, Gość Iwona napisał:

Ja zdecydowanie mogę polecić Hotel Pod Kamykiem. Bardzo klimatyczne miejsce. Czyste pokoje i ogrzewane pokoje w łazienkach. Ja jestem zachwycona. Dodatkowo bardzo miła właścicielka. 

Zgadzam się, miejsce to jest bardzo klimatyczne. Sama tak jeżdżę, jak tylko mam lecieć gdzieś z lotniska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×