Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta co jest zakochana

Za duża ta pupa dla lubego

Polecane posty

Gość ta co jest zakochana

Niby seksowny i ładny, a mój nowy facet powiedział że jest za duży, i najlepiej jakbym trochę schudła w tych okolicach. Powiedział mi że jak teraz nie zacznę się odchudzać pupy to za parę lat będę wyglądała jak szafa. Zabolało mnie to. Wiem że wcześniejsza jego dziewczyna była drobniutka w tym miejscu. Miała tyłeczek jak on to powiedział jak „orzeszki”. Nie wiem czy dał mi do zrozumienia to że będzie się w lecie ze mną wyjść na plażę. W wakacje planujemy razem wyjechać gdzieś nad morze. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/55a74f08f807a71a.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velvet2345
mam podobny i dla kazdego mojgo faceta sie strasznie podobał ;p mimo że ja chcialam go zmnijeszyc :p olej go powiedz ze jak mu cos nie pasuje to niehc poszuka innej, rozumiem ze gdybys miala wielki spasiony tyłek, ale widać że jestes szczupla wiec taka Twoja uroda :) i łatwo sie tego zrzucic nie da, wiem co mówie bo probowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurecek z podhala
dla mnie tez troche za duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapiczka71
CO ZA DEBIL Z TEGO CHŁOPKAKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfynrygxssss
do wakacji jeszcze duzo czasu, może już wtedy byc twoim ex .... a na plażę wyjdz w stringach :D - zmieni zdanie jak zobaczy stado sliniacych sie facetów na twoj widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę racji ma
"za parę lat będę wyglądała jak szafa" bardzo prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ijhiluhjiudil
masz malcika geja, dla mnie twoja pupa to bomba, ideał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos pieknego ta pupcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfjhegfksdnckdshgiweufljsdgkj
powiedz mu ze ma za malego,a na plazy wstyd ci bedzie sie z nim pokazac bo mu w gaciach nic nie odstaje,tylko orzeszki fistaszki haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co jest zakochana
Dzięki za miłe słowa, faktycznie coś moim facetem chyba jest nie tak, myślę że on chyba celowo che zrobić mi przykrość, widzę że wszystko mu przeszkadza nawet to że mam dość duże piersi niby żartem niby nie on nich mówi dojki, cyce. Może faktycznie lubi małe rzeczy http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/647fc07637aec89f.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mu że ty jesteś kobietą a on sobie fantazjuje o dupce faceta i niech sobie takiego poszuka zakończ z nim znajomość bo jest zboczeńcem i w podświadomości ma pedalskie fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba viola
Super pupa. Co on by chcial, jakis płaski talerz? Powiedz mu, żeby sie walił na ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznałem dziewczynę w ubraniu była nawet sexy ,ale gdy się rozebrała a zrobiła to tyłem do mnie zobaczyłem jej pupę i zobaczyłem w tym momencie figurę faceta. Penis mi opadł i poczułem do niej wstręt ku jej zdziwieniu dlaczego ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvighvyfytfjkhfkuiyhkg
piersi też ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvighvyfytfjkhfkuiyhkg
daj jeszcze jakś fotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jknwrpojpoek
fajna z ciebie dupa a twoj facet to idiota, olej go! :) Buziaki :* powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmień faceta bo widocznie nie
taki typ kobiety mu pasuje. jak facet zaczyna na początku związku robić uwagi typu: zmień to i tamto, to masz za duże, a to za małe, to się zmienia faceta. nie ma wiekszego nieszcześcia niz ludzie niedopasowani jesli chodzi o oczekiwania wyglądowo-seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmień faceta bo widocznie nie
a tak przy okazji: najarałaś się czegoś, że wstawiasz fotę cycków, na której widać Twoją twarz?! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venom
dobra dupka!!!powiedz mu żeby zwiększyl sobie peniasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobietą ale podnieciło mnie Twoje dupsko- trza przyznać, bozia cię lubi. jak zerwiesz z tym idiotą to się odezwij- mogę zostać Twoim nowym chłopakiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie czepiajcie sie
Z tylu dziewczyna wyglada rzeczywiscie calkiem apetycznie, ale na zdjeciu z przodu wyraznie widac faldy na brzuchu. W tym wieku to nie problem, ale powinna rzeczywiscie od czasu do czasu wyskoczyc na silownie na ABT, bo za kilka lat rzeczywiscie bedzie wygladac jak szafa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojel gościa
Za taki tyleczek nie jeden oddałby dużo... :) po prostu piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omjahs
przecież takie odstające tyłki sa najlepsiejszeeeee!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne
laska ma zadatki na murzyńską figurę (obwisły, naleśnikowaty biust i rozrośnięty tyłek) - taka jest prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×