Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta co jest zakochana

Za duża ta pupa dla lubego

Polecane posty

Gość ambrozy
swietny tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie czepiajcie sie
Dokladnie tak jest. A najgorsze ze zamist pozwolic sobie pomoc, ekshibicjonistycznie rozsyla swoje zdjecia po calej sieci. Dziewczyno, Twoj luby to prawdziwy skarb, ze zwraca Ci na takie rzeczy uwage, ja po prostu kilka razy wyruchalbym te Twoja sliczna jeszcze dupke i zostawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phil28_isa35
masz cudowny tylek dziewczyno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako kobieta muszę Ci powiedzieć,że masz bardzo ładną pupę,sama bym taką chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka515
Słuchaj ja mampodobny tyłek i taki facetom sie podoba najbrdziej. Wiem co mówię,a Twojemu jesli się nie podoba to go zostaw wiem ze to bolesne ale z takim kolesiem nie masz szans byc szczęśliwa. Nie docenia tego co ma!!! A TYŁEK MASZ SUUPER DZIEWCZYNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naiwni jesteście
ktoś wrzuca jakieś foty z netu a wy wierzycie że to autorka topicu na zdjęciu piersi są duże, na tym drugim widać że prawie ich nie ma.... poza tym co do uwag do fałdek na brzuchu....prawie każdy ma fałdy na brzuchu w pozycji siedzącej...gorzej gdy fałdy pozostają również wtedy gdy się stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taki sam...:D kiedys dla mnie był za wielki ale moja kolezanka powiedziała mi ze to tyłeczek marzenie. Teraz nie jest juz moim kompleksem ale i tak wolałabym go zmniejszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie czepiajcie sie
Tak, dziewczyno, nie przejmuj sie, masz cudowny tylek. Walek na brzuchu tez bardzo przecudny. Nie rob z tym nic, nie cwicz, za to dalje zapychaj sie pieczywem, to ci za kilka lat obwisnie, a doradzajace ci tutaj kolezanki beda mialy polewke, bo one codziennie swoje tylki i brzuchy pielegnuja na silowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o fałdki na brzuchu kazdy je ma jak siedzi... Moja kolezanka 170cm 53czy 54 kg wagi tez je ma gdy siedzi... a kazdy jej mowi zeby przytyła bo jest bardzo szczuplutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te dwa zdjęcia to nie są zdjęcia tej samej osoby... na pierwszym widać kawałek piersi i jest mała, na pewno nie taka jak na 2... nie ładnie tak ściągać czyjeś zdjęcia z neta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiatasz dziunia mniaaaamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie czepiajcie sie
Tak, tylko ze na 1 zdjeciu tez widac walek na brzuchu, i to na stojaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pare lat bedzie wygladal jak szafa :P a jego fiut jak znoszony krawat wiec wszystko OK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylek spoko cyce tez
jednak widac, ze sa to fotki 2 roznych osob;) :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nie czepiajcie sie
To Ty się nie czepiaj. Nie chodzi o to, czy ona ma prześliczny tyłeczek, czy tłusty zad. Chodzi o to, że jej facet od początku kręci nosem na jej wygląd. Czyli ona mu nie pasuje po prostu. Nigdy bym nie brnęła w taki związek. Cały ten temat jest idiotyczny, bo ona powinna zmienić faceta (niech znajdzie chudą laskę, skoro takie lubi i git), a nie dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Dama
mrrrr... świetny tyłeczek :D Twój facet, to ciota jak mu się nie podoba :O Ja mam troszkę mniejszy, ale równie ładny i jędrny, także nie mam czego zazdrościć :P A faceta zmień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka1991
wcale nie masz za dużej pupy :) a faceta tak jak radzą inni ZMIEŃ! powiedz mu zeby sie walił jaki facet powie do swojej dziewczyny ze niedługo bedzie wygladac jak szafe no prosze Cie .... to jakiś kretyn a nie facet ....!!!!! a poza tym to bardzo źle o nim swiadczy że porównuje Cie do swojej byłej ... ŻAL z niego i tyle ... wywalić na zbity ryj i tyle !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bum Cię
zerżnął, !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anzelm Jaroszy
Zad wporzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baja pupcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek maciej
Fajny tyłeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Zycia
Bardzo ładna pupa-serio. I piszę to jako kobieta. Nie daj się bo jeszcze wpadniesz w kompleksy i paranoje. Tak właśnie powinna wyglądać prawdziwa kobieta. W Ameryce Południowej kupują sobie takie sylikonowe majtki by pupa wydawała się większa. Jak ta moda przyjdzie do Polski to przyoszczędzisz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek maciej
Takiej pragnę kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jacie pierdziele
nie widac majty zaslaniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmhmhmh
no niby troche duży .... ale za to wygląda na gładki i jędrny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×