Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grazynkaaa

Ludzie oceniający innych po wyglądzie są niezwykle powierzchowni i puści

Polecane posty

Gość grazynkaaa

Jak można oceniać kogoś po tym jak wygląda ? Przecież wygląd nie zależy od nas samych. A traktowanie kogoś inaczej tylko dlatego, że nie wygląda jak mówią kanony ( skąd one ?? ) jest szczytem szowinizmu :-o Ludzi powinno się oceniać TYLKO I WYŁĄCZNIE po tym co sobą reprezentują, jaki mają charakter, jaką osobowość, jak innych traktują a nie przez pryzmat tego jak wygląda:-o Nawet nie wiecie jaką krzywdę się robi tym co odbiegają od powszechnie panujących kanonów. Ale co to was obchodzi :-o Głupi ignoranci :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem jednak wygląd mówi wiele.Przecież nie zagadasz na przystanku do żula z mętnym spojrzeniem ... www.skapiec.pl/prezenty.html#from41355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynkaaa
Mówienie o żulach czy innych kloszardach nie jest na miejscu. Ja mam na myśli normalnych ludzi a nie wykolejonych. Np puszyste dziewczyny, cały czas są odstawiane na boczny tor przez mężćzyzn. W imię czego ? W imię propagowania anoreksji ? Nawet nie dacie szansy się poznać. Faceci myślą w ten sposób: jest gruba niech więc spier... :-o Kiedy zmieni się ludziom myślenie i przestaną traktować kogoś ze względu na to jak wygląda a zaczną kim jest, co sobą reprezentuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój bo świata
nie zmienisz. a swoją drogą grubi ludzie są jakby mniej atrakcyjni jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estremadura
Ocenianie wyglądu służy wyrobieniu sobie oceny o wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estremadura
:) "Puszyste", czyli po prostu grube. Dlaczego nie nazywać rzeczy po imieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estremadura
Z punktu widzenia mężczyzny kobieta powinna być interesująca fizycznie - czyt. ładna oraz posiadać ciekawą osobowość. Gdybym miał wybierać pomiędzy laską ładną i ciekawą a laską grubą i ciekawą, wybrałbym bez wahania tę pierwszą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój bo świata
samo życie :), niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estremadura
Gdybym miał wybierać pomiędzy ładną ale głupią a grubą ale ciekawą, nie wybrałbym żadnej z nich. Normalnego człowieka odpycha zarówno kalectwo fizyczne jak i intektualno-osobowościowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następna sfrustrowana. Każdy uzurpuje sobie prawo do oceniania innych na podstawie wyglądu, szczególnie na początku. grazynkaaa skoro Ci to nie pasuje, to sama najpierw zacznij się rżnąć z grubym, łysym 140-kilogramowym zapuszczonym facetem o wspaniałym charakterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynkaaa
Łatwo mówić DAJ SPOKÓJ :-o Nawet nie wiesz przez co przechodzą ludzie odbiegający wyglądem od jakiś tam chorych ideałów. Ile to nasłuchają się przykrych słów na swój temat :-( A faceci to tylko chcą przelecieć taką i nic więcej :-o Nie chcę służyć tylko do seksu !! Chcę być kochana, wielbiona, porządana, chcę być podrywana, kokietowana, chcę wszystkiego tego co mają te niby atrakcyjne dziewczyny - i nie mam :-o W imię czego ? Tego, że nie jestem taka jak one ? A czym ja jestem gorsza ? PYTAM SIĘ CZYM ???!!!!! Więcej ciałka do kochania a tu nikt tego nie docenia :-( Na prawdę czuje się bezsilna :-( Nawet namiastki nie mam tego co mają te pseudo idealne dziewczyny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy do czego to wybranie
bo mnie się wydaje,że o tym wybieraniu piszemy w kontekście piewrszego wrażenia i tu statystyki są bezlitosne-głupia i szczupła bije na głowę grubą i mądrą:). Brak wyboru dotyczy faceta niewidomego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan chaberek
a skad wiesz, co one czuja i czy warto im czegokolwiek zazdrościć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak myślenie typowego faceta....faceci to wzrokowcy....A przecież to co najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan chaberek
jasne jasne ciebie pociągają otyłe samce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w większości spraw
rządzi nami biologia. No nie dziwmy się, że ludzie lubią ładnych ludzi.Reszta to dorabianie teorii do kwestii oczywistych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo dotyczy się ludzi na forum... którzy pisza o swoich problemach, albo ktoś sie chce sięgną rady a ludzie zaczynają po ich jechac jacy to oni nie są ..ojojoj... Zamias siegnąc celu i odpisywac w sposub "normalny" a głupie hasełka zachowac w kieszeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w większości spraw
ale zdarza mi się oceniać ludzi po tym jak się wysławiają i jak piszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Przecież wygląd nie zależy od nas samych W większości przypadków zależy. Nie mówię tu o samym wygladzie twarzy, tylko ogólnej prezencji, zadbaniu o siebie, zmysłowi estetyki, gustu... to zależy od nas samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie pomyślałeś że ktoś ma dysleksje?? Albo jest bardzo wstydliwą osobą i sie nie potrafi wypowedziec.. Mam znajomą któa w nowym towarzystwie czy nawet w skelpie ... zatyka ją trzęsie się i ani słowa nie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet z dredami a facet w koszuli... o tym pierwszym większośc pomyśli i powie brudas... a o drugim przystojniaczek.. Dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>o tym pierwszym większośc pomyśli i powie brudas... a o drugim przystojniaczek.. Dlaczego ? Bo najczęsciej tak jest. Majac dredy nie da się normalnie dbać o higienę głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek który zakłada ten topik napewno nie jest zbyt piękny... Zawsze tak było i zawsze tak będzie, że ludzie oceniają się po przez pryzmat tego co widzą, oddziałowują jeszcze pezy tym feromony. Nie masz się czego przyczepić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×