Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dawiddd

Przestań narzekać - zmień sposób myślenia !!

Polecane posty

Gość Dawiddd

Witam, nazywam się Dawid Adamaszek chciałbym TOBIE zaproponować współpracę. Chcę abyś nauczył się korzystać z daru, jakim jest Marketing Sieciowy, mógł dorobić kilka złotych do pensji, a z czasem zbudować swój WŁASNY, NIEZALEŻNY BIZNES. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak ja PRACUJĘ i zarabiam i jak TY możesz to robić Zapraszam na moją stronę: http://www.otostrona.pl/fm-biznes/ Pozdrawiam serdecznie Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawiddd
Żadne żebranie i łażenie ! Nikt nie chodzi po domach ! Nie o to w tym chodzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawiddd
Zadne zebranie tak jak napisalem ! Sprzedajemy produkt najwyzszej klasy orginalna paste do zebow z duza zawartoscia wapieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawiddd
Witam, nazywam się Dawid Adamaszek chciałbym TOBIE zaproponować współpracę. Chcę abyś nauczył się korzystać z daru, jakim jest Marketing Sieciowy, mógł dorobić kilka złotych do pensji, a z czasem zbudować swój WŁASNY, NIEZALEŻNY BIZNES. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak ja PRACUJĘ i zarabiam i jak TY możesz to robić Zapraszam na moją stronę: http://www.otostrona.pl/fm-biznes/ Pozdrawiam serdecznie Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawiddd
Wasze zeby juz dzis moga byc zdrowe i biale ! Tylko z orginalna pasta z wapieni. p.s. oprocz tubki dam tez dupki gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chcę abyś nauczył się korzystać z daru, jakim jest Marketing Sieciowy, " na nauke jest juz chyba za pozno , 15 lat temu probowałem sie uczyć ... a teraz na kafeterii , przynajmniej co tydzień ,jak nie cześciej ktoś proponuje FM . A wiec pomysl sam .... napisałes raz ... wystarczy ... chyba ,ze masz jakieś nowosci .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufaciufa
ja pierdolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MLM = mało lub mniej , albo jak kto woli Mały lepszy Mózg :D . Rozkwita zawsze tam, gdzie rynek pracy jest taki jak.....u nas ? Największe globalne oszustwo współczesnego świata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znalazłem fajny post na blogu
Bzdury piszesz nieprzeciętne, kolego! Chyba wogóle nie masz bladego pojęcia czym jest MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
No cóż , jako menel swoje lata już mam , widziałem wielu z moich bliższych i dalszych znajomych , którzy byli zafascynowani , zakręceni , biegali w garniturkach z obłędem w oczach rekrutując na lewo i prawo , roztaczając niebiańskie wizje świetlanej przyszłości w postaci: zwolnij szefa, pasywne dochody, emerytury, tudzież inne nie mniej absurdalne bzdury . I co ? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć aby ktokolwiek z nich robił to nadal a tym bardziej aby był to jego sposób na życie , o bajecznych wizjach już nie wspomnę . No.....ale to pewnie samych nieudaczników znam , prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znalazłem fajny post na blogu
Najwyraźniej, miałeś pecha! Albo po prostu powtarzasz cudze opowieści dziwnej treści. Bo jakoś tak się stało, że ja odwrotnie znam przeważnie tych, co zrobili, zdobyli i osiągnęli. Z kim się zadajesz takim się stajesz. Słyszałeś takie powiedząko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem słyszałem :) . A słuchaj ? z jakiej galaktyki pochodzisz ? Powtórzę też ulubione powiedzonko wyznawców piramid " Tak Ty masz rację , ja ? , mam pieniądze " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znalazłem fajny post na blogu
Planeta Ziemia Kraj - Polska Województwo - Wielkopolskie A powiedzonko " Tak Ty masz rację , ja ? , mam pieniądze " jest ulubione nie tylko u wyznawców piramid. To prawda uniwersalna. Tylko nie bardzo rozumiem, co chciałeś powiedzieć przytaczając to powiedzonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znalazłem fajny post na blogu
Dojony??? To ciekawe! Mógłbyś to jakoś wyjaśnić? Bo nie czuję się dojony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj Kolego :D Generalnie nie bawią mnie rozmowy z gośćmi którymi trzeba tłumaczyć i przekładać na na zrozumiałe dla nich narzecze każdy dowcip :D . Łapiesz ? Tak więc Kolego , jak zarobisz na ZUS i zostanie ci choć tyle co kasjerce w Biedronce , to wróć tu i porozmawiaj konkretnie . OK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znalazłem fajny post na blogu
Ależ ty zabawny jesteś! Czyżby widziałeś mój PIT? A poza tym, czy myślisz że pchałem się do rozmowy z tobą? Za dużo o sobie mniemasz, koleżko. Życzę miłej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIT-a nie widziałem , lecz domyślam się :D Co do rozmowy zaś, to nie wiem czy się pchałeś ? , a co była kolejka ? Co do reszty, to też życzę dobrej nocy i dobrego mniemania o sobie :) P.S. A wyjaśniać ?.......nic już nie muszę ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×