Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szalona21

urozmaicenie sexu

Polecane posty

witam. mam 21 lat jestem z moim partnerem od 3 lat. bardzo się kochamy i nie mamy przed sobą żadnych barier. lubimy ostry sex. ostatnio zaczęliśmy wpadać w rutynę. ciągle to samo. sex analny, oralny, sprośne chamskie słowa . klapsy, drapanie, podgryzanie, ciągniecie za włosy i rzniecie na maksa. ja to urozmaicić ? co nowego wprowadzić by było ostrzej ? jakieś naprawdę wielkie szaleństwo? i jeszcze jedno pytanie....gdy mój mężczyzna powie mi np' suczko moja teraz ty mnie zerznij' co mam zrobić tzn ogólnie wiem co ale jak naprawdę mam go zdominować ? jak zrobić by naprawdę czuł się 'zerznięty' jak się zachowywać co mówić jak się ruszać i jakie p0ozycje zastosować? proszę pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaO
jak to co zrobić, uskutecznić pozycję na jeźdźca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebol12344
sprobujcie seksu w miejscach publicznych....tzn. nie chodzi mi o to zeby was ogladała setka osob, hehe ale sam fakt bzykania sie np: w windzie, przymierzalni w sklepie, na parkingu w aucie, na plaży, na imprezie w toalecie itp;) jest zajebiscie podniecajacy:) możecie jeszcze spróbowac z jakąs inną parka ...albo w ich obecności albo razem z nimi z "wymianką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebol12344
a !!!! jeszcze jedno..... możecie sobie urozmaicic sex używając wibratora......tzn. Ty...........Na przykład obciągasz chłopakowi a on w tym czasie penetruje Cie wibratorem albo ty wkładasz sobie wibrator w cipke a twoj facet rżnie Cię analnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj pomyslow
na blogach ;) Mnie sie bardzo podoba blog "niewolna" oto link do posta nr 1 ;) Moze wlasnie tam znajdziecei inspiracje ;) http://niewolna.blog.onet.pl/1,AR3_2004-11_2004-11-01_2004-11-30,index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidoss
Ha ha 3 lata i już się wypaliliście... w takim razie już po Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona 21
nie sądze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×