Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia.kasia.kasiaa..

Pomoc księgowej, umowa zlecenie..

Polecane posty

Gość kasia.kasia.kasiaa..

Witam. Dostałam ofertę pracy jako pomoc kięgowej na umowę zlecenie. Jednak słyszałam, że na takich umowach nie można pisać takiego stanowiska. Czy jest to prawdą? Jeśli tak, to przecież nawet jeśli zdobędę w tej firmie dużo doświadczenia, to potem moim innym przyszłym pracodawcom nie udowodnię, że pracowałam jako aystentka księgowej, jeśli mam wpisane w umowę inne stanowisko..;( Jak z tego wybrnąć? Proszę o pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiakssss
Kurde, tez pracuje jako pomoc księgowej na umowe zlecenie i faktycznie mam wpisane inaczej i nawet sie nad tym nie zastanawialam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiakssss
Bardziej popychadło księgowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież to to samo
A czy pomoc a asystentka to nie zamiennie używane słowa? Mi w umowie wpisali "księgowa" i tak piszę w CV, aby była zgodność z umową. Natomiast faktycznie pracowałam jako pomoc księgowej - czyli stanowisko asystenckie. Przecież jeżeli powiesz pracodawcy jakie zadania wykonywałaś, co potrafisz, to sam oceni na jakie stanowisko nadajesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież to to samo
Większe firmy posługują się słowem "asystent", "młodszy księgowy", natomiast te mniejsze i może nie tak wymagające używają potocznie "pomoc". Ja w CV mam napisane "księgowa" zgodnie z umową i wymienione obowiązki. Natomiast szukam pracy bardziej jako asystentka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież to to samo
No tak "asystentka" ładniej brzmi. Nie wszyscy jednak przywykli do używania "ładniej" brzmiących nazw stanowisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież to to samo
Asystentka i sekretarka może i tak, choć nie wszędzie muszą być oba te stanowiska, ale mówimy o asystentce a pomocy - dla mnie jest to to samo, jeżeli chodzi o księgowość. Po licho w księgowości osobna asystentka do księgowej, jak ma ona pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież to to samo
Macie problem, jakby pracodawcy byli z kosmosu i nie wiedzieli co to "pomoc księgowej". Dziewczyna nawet jeszcze pracy nie zaczęła. A jak tak bardzo jej to przeszkadza to niech się upomni o zmianę nazwy stanowiska w umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.kasia.kasiaa..
Niewazne czy pomoc czy asystentka ksiegowej. Chodzi mi o to, co bede miala wpisane w tej umowie? Jesli ktos pracuje na takim stanowisku, prosze powiedziec, co ma Pani wpisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.kasia.kasiaa..
Tzn. głównym problemem, który mnie nurtuje jest właśnie to, co miałabym tam mieć wpisane. Czy MOŻNA na umowie zleceniu mieć pomoc/asystentka ksieowej, pracownik księgowości itp.? Bo słyszałam właśnie, że nie można..Tylko w umowie o pracę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież to to samo
A gdzie to słyszałaś? Według mnie to dziwne, aby nie mogło być stanowisko asystentka księgowej czy asystentka w dziale księgowości. A jezeli byłabyś studentką? I dostała umowę zlecenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.kasia.kasiaa..
pewna ksiegowa mi powiedziala tak...;/ a jestem studentka..i wlasnie chcialabym w umowie zleceniu miec wpisane pomoc ksiegowej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież to to samo
Mogę popytać koleżanki, czy jest to możliwe. No ale to chyba logiczne, że jeszcze studentka, która nie ma doświadczenia, nie może być samodzielna? Z drugiej strony ja miałam wpisane właśnie księgowa a nie pomoc itp., ale na stażu i umowie o pracę. Jak się czegoś dowiem przez weekend to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.kasia.kasiaa..
ale ja nie mowilam, ze chce SAMODZIELNA, tylko pomoc..;) o to chodzi;) i w umowie o prace mozna, ale wlasnie nie wiem czy na umowie zleceniu..Jesli sie dowiesz, bylabym bardzo wdzieczna..;);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabboy
normalnie udowodnisz :) Mowisz im prawde itp. 90% uwierzy....nie popadajcie w skrajności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superksiegi
Nie tyle ważna jest nazwa, a zakres obowiązków wynikający z umowy. Jeżeli nie mają Panie takiego zakresu, warto porozmawiać na ten temat z pracodawcą. Pozdrawiam, Katarzyna Super Księgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×