Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Indra

Zdjecie kobiecych stópek

Polecane posty

Gość fantasy feet man
Śliczne, ja mam taką fantazję, że leże nagi pod stolikiem lub przed tapczanem a kilka ładnych zgrabniutkich dziewczyn trzyma sobie na mnie stopy. Jedna na twarzy abym mógł masować i całować stopy, inna na klatce piersiowej, a następna na penisie i bawi się nim. One sobie rozmawiają o różnych sprawach bawiąc się mną swoimi stopami a w zamian ja pieszczę stopy i masuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indra
A sam chcialbys, zeby ci kobietka wycalowala stopy? Bo ja mojemu chlopakowi to co wieczór robie. Siedze na kanapie, on lezy ze stopami na moich kolanach, ogladamy tv. I ja mwtedy mu zawsze zdejmuje skarpetki i pieszcze jego stopy. Czasami mi sie odwdzieczy i tez moje popiesci, tylko ze ja mam laskotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantasy feet man
jeśli byś chciała to oczywiście, że tak, pierwszy widzę, że dziewczyna całuje stopy chłopakowi a co do twoich to są śliczne i nie pozwolił bym by kiedykolwiek były zmęczone, całował by i masował zawsze po ciężkim dniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indra
Dzieki, fantasy man. Ja lubie byc taka domowa kobietka, która dba o swojego jaskiniowca. Lubie mu gotowac, masowac go itp. I on sie mna tez opiekuje, zalatwia rózne sprawy, pracuje itp. Tylko, ze on zawsze sie smieje z moich stópek, bo mówi, ze mam dlugiego duzego palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie troche inne
Jak na mój gust są ładne no ale podobno o gustach się nie dyskutuje. Ja zamiast się śmiać to bym je podziwiał i nie tylko. Pozazdrościć tak opiekuńczej i tolerancyjnej kobiety jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantasy feet man
Ja również przychylam się do wypowiedzi wyżej, też zazdroszczę twojemu facetowi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indra
Ale jestescie mili, chlopcy. Ale ja mam tez sporo wad. Wazne, ze sie akceptujemy i kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantasy feet man
Indra takich kobiet jak ty jest malutko i trzeba o nie dbać i szanować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaramara
No nie wiem, ja zawsze patrze na inne kobiety i mi sie wydaje, ze one sa lepsze, ze lepiej zajmuja sie domem i takie tam. Ale mój facet mnie kocha i jakos ze mna wytrzymuje. Juz jestesmy ze soba 4 lata. Mysle, ze ujal go fakt, iz bylam dziewica jak sie poznalismy. A on jest o 14 lat starszy ode mnie i pewnie dla takiego faceta mloda dziewica to niezla gratka haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantasy feet man
szaramara a dla ciebie taki starszy facet? Jak się dogadujecie i czy układa się wam w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indra
Haha, sorry, szramara to tez ja, wpisalam z innego nicku przez przypadek. Dogadujemy sie ok. Nie czuje tej róznicy wieku nawet. Na poczatu on sie bal, ze jestem za mloda, ze bede chciala sie bawic, chodzic na dyskoteki. Teraz jest ok. Ja tam tylko chodze na takie imprezy jak sa jekies okkazje typu wieczór panienski czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedikurzystka
po stopach widac,ze mlodziutka jestes... sa zdrowe ale powinnas zadbac o paznokcie,wypilowac,usunac skorki....szczegolnie przy paznokciach widac jakies zlogi starego naskorka,trzeba zmiekczyc i usunac a potem oliwka natluscic i bedzie oki:) to nie jest zadna zla krytyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantasy feet man
A ty zawsze chciałaś mieć starszego faceta? Co w starszych widzicie? Są lepsi od rówieśników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzigustav
a męskie stopy są podniecające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telewieczór
Pewnie nie jeden kafeteriowy onanista wali sobie teraz konia przy tych zdjęciach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do idzigustav
O tak kolego, zwłaszcza syf pod nieobciętymi paznokciami, żołty zakiszony naskórek i zapleśniałe pięty, sama rozkosz, a do tego zapach leśnych ziół, zmieszany ze starymi zbukami, ummm pyszności !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość organista onanista
już zwaliłem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indra
To zdjecie bylo robione na wakacjach, przed którymi poszlam do salonu na pedicure i mnie pani pochwalila, ze nie mam stwardialego naskórka. A przez kilka tygodni przed ta wizyta sobie scieralam codziennie po prysznicu takim specjalnym przyrzadem a la papier scierny. Ps. Ja lubie mojego chlopaka stopy. Nigdy, ale to nigdy nie smierdza. Sama nie wiem jak on to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indra
No, niestety, Naczelny Chamie, na to raczej nie masz szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantasy feet man
Mi wystarczył widok Twoich stóp, jesteś odważna no ale są śliczne więc masz się czym chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Indra
poprosimy wiecej zdjęc Twoich stópek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indra
Wiecej raczej nie mam, a robic mi sie nie chce. Ale dziekuje wszystkim za mile komentarze. Prawda jest taka, ze wsadzilam fotke, bo zawsze mialam kompleks na punkcie swoich stóp i chcialam zobaczyc jak inni na nie patrza. Wedlug mnie sa nieforemne, wystaja mi kosci tam, gdzie nie powinny a do tego duzy palec jest o wiele dluzszy niz pozostale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabrrrra
No ja obiektywnie stwierdzam ze szalu nie ma. Masz brzydkie duze paznokcie. Do tego te paznokcie na francuza wygladaja ochydnie i sa niechludnie zrobione. Moim zdaniem jestes ze wsi. Tam panuje taka moda. Nie ma sie czym podniecac, tylko netowi koniobijcy sie podniecaja. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indra
Tam zadnego francuza nie ma. Bylam u pedicurzystki i mi zrobila to i tamto, po czym pomalowala ciemnym lakierem. Po jednej kapieli w morzu lakier odpadl wiec sobie na szybko maznelam jakims naturalnym kolorem, zeby nie bylo widac jak znowu odpadnie. A ze szalu nie ma to wiem. Cieszy mnie tylko, ze wiekszosc napisala, ze so spoko, czyli generalnie przecietne. Ani brzydkie, ani zajebiste. Ps. A u mnie na wsi laze boso po krowich kupach i to dziala jak maseczka :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×