Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiek9o

przedszkolanka

Polecane posty

witam. Chciałam się dowiedzieć. Czy zawód przedszkolanki ( nauczycielki przedszkolnej) jest zawodem przyszłościowym i w miarę chociaż opłacalnym. Czy aby sobie trochę dorobić można prowadzić jakiś zajęcia dodatkowe dla dzieci w domu? wyrównawcze czy coś podobnego:) Zależy mi aby pracować z dziećmi ale kasy trochę też bym chciała mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzzzuzjz
ja kiedys pracowalam w tym zawodzie ale dzikuje za takie grosze pracowac i do tego w domu jeszcze siedziec nad planami i konspektami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest aż tak źle?? Bo w sumie to jedyne co mnie interesuje. i sama już nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabadabada
na start jako nauczyciel stażysta masz około 1400 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginger142
mam pytanie: jak szukać pracy w przedskzolach państwowych ? chodzić i zostawiać CV? wysylac CV pocztą lub mailem? z urzędu pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unsnsds
oczywiscie ze na start nauczyciel dostaje 1400 na reke ale to jest w panstwowych przedszklac a a w prywatnym placa nawet najnizsza krajowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11211
ten zawód nazywa się "nauczyciel wychowania przedszkolnego"! i żeby w nim pracować trzeba mieć skończone odpowiednie studia. zarobki takie jak nauczycieli szkolnych, ciągła presja kształcenia się, awansu zawodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×