Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaxxx

alimenty na dziecko i zone!!ważne

Polecane posty

Gość kaxxx

ile mogę dostac alimentow na siebie i ile na dziecko..Jesli moja coreczka ma 3 miesiace.. ja nie moge podjac pracy poniewaz nawet jesli bym chciala nie mam z kim zostawic dziecka a moj mąż 1,5 miesiace po urodzeniu dziecka zostawil nas poniewaz poznal bogata kobiete, przy ktorej nie musi pracowac a ma wszystko( i nie pracuje) ja nie mam zadnego dochodu zyje od paru miesiacy na pozyczkach...:(pomożcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z dziećmi
Jeżeli nie pracuje, to z pewnością pobiera zasiłek dla bezrobotnych. Chyba będziesz mogła dostać 1/3 tego zasiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z dziećmi
Jeżeli nie pracuje, to z pewnością dostaje zasiłek dla bezrobotnych. Prawdopodobnie będziesz mogła dostać 1/3 tego zasiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z dziećmi
jeżeli nie pracuje, to z pewnością otrzymuje zasiłek dla bezrobotnych. Prawdopodobnie będziesz mogła dostać jedną trzecią tego zasiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z dziećmi
skoro nie pracuje, to pewnie dostaje zasiłek dla bezrobotnych, więc dostaniesz 1/3 tego zasiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
Sąd alimenty przyzna w każdym wypadku - kwoty nikt nie zgadnie. Bezrobotny znajomemy 6 lat temu dostal 400 zł. Pytanie tylko jak to wyegzekwować, skoro ojciec nie pracuje - i tak pozostaje tylko FA. żeby dostać alimenty na siebie, najpierw trzeba mieć rozwód (z orzeczeniem winy - alimenty są należne w przypadku pogorszenia stopy życiowej, bez orzekania o winie - przez 5 lat jeśli niewinny znajdzie się w niedostatku). przed rozwodem można wnieść pozew o zaspokajanie potrzeb rodziny - ale znowu wraca kwestia ściągalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada gorzka
>żeby dostać alimenty na siebie, najpierw trzeba mieć rozwód Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaxx
nie jest nawet zarejestrowany w PUP a o zasilku to juz mowy nie ma...;/ Nie pracuje bo mu sie poprostu nie chce.....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×