Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość giaa

Prezent - paczka spożywcza dla starszej osoby. CO DO NIEJ WŁOŻYĆ?

Polecane posty

Gość giaa

Już wam tłumaczę dlaczego spozywka - babcia ma 80lat, jest schorowana witaminy itp nie moze zażywać ze względu na leki i chorobe. Zapomina sie już często, prezenty leżą nieprzydatne.. słodyczy też nie może i co tu zapakować oprócz kawy i herbaty?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traktatuk
owoce, miod, oliwa z oliwek,rozne orzech(jesli babcia ma czym gryżc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcie lubią słodycze
ale jeśli nie może ze względu na cukier - to może coś dla diabetyków? Są takie czekolady np. Nie zorientuje się może, a będzie mieć przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moga tez byc kosetyki- jakiś krem lub ciepła koszulka do spania, skarpety wełniane lub kapcie- takie rzeczy babci sie przydadzą. Może też byc koc lub szlafrok.... pomyłów jest wiele dlaczego chcesz spozywkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne kosmetyki, ludzie ta Pani ma 80 lat, dawniej nie używało się tylu kosmetyków i myślę, że taki prezent nie byłby przydatny... Ja mojej babci od jakiegos czasu kupuję właśnie produkty spożywcze zamiast pierdół które leżą i się kurzą. Najczęściej kupuję: - wafle ryżowe, pieczywo chrupkie - owoce - ryby - jogurty Babcia zawsze się cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giaa
Już odpowiadam: koc leży zapakowany oryginalnie w szafie od ładnych paru lat, piżame i szlafrok miała ostatnio kupioną na czas pobytu w szpitalu filizanka stoi w szafce od ostatnich urodzin... a kapcie tak głupio podarować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ona lubi?? moja najbardziej sie ostatnio ucieszyla, jak jej podarowalam taka bardzo ciepla, gruba pizame z polaru - oczywiscie w kolorze rozowym - ona lubi takie jasne, jaskrawe kolory, mimo, ze na co dzien sie w nie nie ubiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giaa - do MGŁAWICY
kochana jak to pakujesz? :) przynosisz pojedyńczo czy jako prezent - paczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giaa
M A d Z - ona raczej nie przywiazuje wagi już do rzeczy, nic nie chce :( jakis czas temu wyszła z domu i sie zgubiła... naprawdę trudno o prezent dla takiej osoby ona coś dostanie i chowa do szafki i tak leży i leży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli spozywcze to raczej takie, co dluzej postoja: dzemy, miod moga byc owoce, jakies ciasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze do takiej paczki mojej babci wrzucam owoce, miód, kasze mannę, ryż, coś co na pewno wykorzysta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pakuję zwyczajnie, w reklamówki białe, jednorazowe. A jeśli są to jakieś inne rzeczy jak np. sweter czy grube kapcie za kostkę z szerokim wejściem,przywożę je specjalnie z zagranicy, babci bardzo się podobają, są ciepłe i wygodne i łatwo włożyć w nie często opuchnięte nogi, wówczas pakuję takie rzeczy w torebkę papierową, taką na prezent. Myślę, że głupio by to wyglądało jeśli zapakuje się produkty spożywcze jako paczkę lub jako prezent. Babcia może nie za bardzo wiedzieć o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×