Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kAsiq

Panel prysznicowy z hydromasażem

Polecane posty

Gość kAsiq

Witam, jestem już po dyskusji na temat wyższości prysznica nad wanną i wszystkie burze już za mną:) Ostatecznie zdecydowałam się na prysznic mej łazience, natomiast jako miłośniczka masaży myślę o zakupie specjalnego panela pod prysznic właśnie. Macie jakieś doświadczenie w tej materii? Jaki typ jest dobry i w jakiej cenie należy mniej więcej upatrywać czegoś co posłuży dłużej niż pół roku? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? i w ogóle wszystkie wskazówki miło widziane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalisia43
Proponuje rozejrzeć się po większych sklepach internetowych z wyposażeniem do łazienek jak np. wspomniana strona Łazienkaplus. Łatwiej byłoby jakbyś właśnie określiła jakim budżetem dysponujesz. Sama obecnie też przeglądam różne strony to jakby znalazła coś interesującego to mogłabym Ci podrzucić linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulesa
Zwróć uwagę na funkcje jaki posiada, ile ma punktów natryskowych, ile kosztuje i jakiej jest firmy. Ta strona o której wspominają ma spory asortyment to możesz zacząć od nich swoje poszukiwania. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidon
I nie oszczędzaj na takim sprzęcie dużo jest podrabianej chińszczyzny (pękające baterie, wycieki, czy szybko ścierająca się nawierzchnia), lepiej wydać więcej i kupić markowy porządny sprzęt i mieć spokój na lata:) Przeważnie oszczędności na takim sprzęcie są krótkowzroczne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binokles
Podstawa poszukiwan jest budzet, bo tak bez okreslonej kwoty ciezko ci cokolwiek polecic. Przegladalem ten sklep co polecil Velwet. Spory wybor maja nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecę jeszcze ten sklep http://multizakupy.pl/Panele_prysznicowe oferta jest bogata, a ceny bardzo przyzwoite, więc warto się nad tym zastanowić. Pamiętaj, że zawsze lepiej dołożyć trochę pieniędzy i mieć sprzęt dobrej jakości niż jakiś bubel, z którego nie będzie pożytku. Sporym plusem sklepu multizakupy jest bezpieczna dostawa - dostarczają rzeczy szybko i w całości, a to ważna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kAsiq
Dzięki wielkie za linki, łatwiej jest się zorientować, co i w jakiej cenie w razie czego wziąć pod uwagę. Cenowo już widzię dużą różnicę między tymi sklepami, co piszecie, a stacjonarnymi. Nie sądziłam, że to może być kilkaset zł różnicy. A ile dysz minimalnie powinien mieć taki panel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panello
Ja co prawda dzięki tym linkom znalazłam fajną wannę na Łazienkaplus.pl, więc ty też na pewno sobie coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kAsiq
Powiem tak, oscyluję wokół 1500-2000 zł. Tak mi się wydaje, że mniej więcej w tym przedziale można znaleźć coś , co posłuży dłużej niż 2 miesiace. Ale powiem szczerze, że jeśli będzie trochę drożej(max 2500) to też się skuszę:) Kwestia jakości i szczegółów- co powinien mieć taki ,co jest zbędne a sztucznie podnosi cenę i gdzie , i jakich firm sprzęt kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczkowa
Polecam, jak już tu radzono, poszperać dobrze w sklepach internetowych, w tej kwocie możesz znaleźć już coś porządnego(. Przy zakupie zwróć uwagę na ilość dysz, oraz ewentualne dodatkowe funkcje, materiał, z jakiego jest wykonany panel. Pozostale rzeczy to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ oczywiście
słyszałam, że panele prysznicowe firmy Sanplast są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fargo19812
A mógłby mi ktoś polecić jakąś wanne z prysznicem połączoną bo widziałem takie cuda w jakimś markecie i ciekawi mnie czy jest to ogólno dostępne na polskim rynku i jakiś sklep w którym taką można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kAsiq
Plastek, dzięki za linka( od razu sprawdziłam w wyszukiwarce, gdzie jest najtańszy ten model i rzeczywiście w tym sklepie, co wrzuciłeś) , panel wygląda na porządny, całkiem mi się podoba. Wiem na pewno, że firma Ravak jest dobra, ale raczej znam ich z produkcji armatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plastek
AKurat sam z panlami sie nie bawilem, bo prysznic kupilem z odrazu z hydromasazem, wiec co do tego nei jestem pewny, ale cenowo rozwiazanie fajne i dosc proste w montazu, a sklep jest sprawdzony przeze mnie i dobry moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrobelek3323
Fargo, wanne z parawanem mozesz dostac w wielu sklepach. Bardzo duzy wybor jest na lazienkaplus.pl a mianowicie 127 modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fargo19812
No fakt jest sporo modeli, ale szukam jakiegoś konkretnego. Wymiar w sumie dowolne. ale chodzi mi o taką nie z parawanem z materiału a ze sztywną zamykaną kabiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol123456
Też widziałem takie w leroy merlin chyba były, ale w sklepach internetowych jakos nie widziałem, ale polecam poszukaj w Lazienkaplus.pl bo tam maja bardzo duza oferte. A zawsze mozesz przeciez pojsc do marketu i zobaczyc model i producenta i dopiero zamowic przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fargo19812
Nie wiem dlaczego sam o tym nie pomyślałem wcześniej. Będę jutro przejeżdżał koło leroy merlin to zajrze i poszukam odpowiedniej, jeszcze tylko spisać wymiary wnęki i będzie super. Dam znać jak tylko znajdę odpowiednią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejsi
Ja kupowałem ostatnio sedes w "Lerła"i się nieźle wkurzyłem jak na necie znalazłem ten sam model o wiele ta ńśzy:/ Stacjonarne sklepy u mnie odchodzą do lamusa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogos
A gdzie znalazłeś ten tańszy model? Masz jakiś dobry sklep internetowy z akcesoriami łazienkowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windos
Ja polecam Lazienkaplus.pl gdzie ostatnio robiłem zakupy i jestem zadowolony zarówno z produktu, jak i ceny i obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrobelek3323
Fargo a ja wlasnie o takich wannach mowilem. Ze sztywna kabina.. Polecam ci jednak przejrzec ta oferte na lazienkaplus.pl Lejsi, ile tanszy byl ten sedes i w jakim sklepie go widziales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerkown
Bardzo ładny ten parawan. Ja w końcu muszę kupić jakiś inny niż plastikowy bo powoli doprowadza mnie do szału. A powiedz mi jak wygląda transport takiej rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja zawsze w takich sytuacjac
się zastanawiam, czemu na tym forum nie tepi sie takiego chamskiego spamu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcoelli
Transport kabiny moze sie odbyc na dwa sposoby. Albo za pomoca firmy kurierskiej, co wiaze sie z wiekszym lub mniejszym ryzykiem, albo mozna zamowic transport samochodem firmowym co jest najbezpoieczniejsze ale i bardziej kosztowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykada11
Nie ma sie co obawiac transportu. Sklep dba o dobre zapakowanie artykulow ktore sprzedaje. Ale prawda jest ze w razie wiekszej ilosci zakupow nie oplaca sie brac kuriera, a lepiej wziac transport sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczektoja
Mysle ze sklep nie moze sobie pozwolic na straty podczas transportu wiec dokladaja wszelkich staran zeby nic sie nie poniszczylo. Ale paczki i tak zapewne sa ubezpieczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×