Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kAsiq

Panel prysznicowy z hydromasażem

Polecane posty

Gość symbol123
Ja jestem z Warszawy i zamawiałam u nich kilka drobnych rzeczy, wszystko zostało dostarczone kurierem bardzo szybko, nic nie było zniszczone, tak więc również mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blinkeye
Niom sklep fajny, tylko mogliby jeszcze mieć glazurę łazienkową- wtedy bym miała wszystko w jednym miejscu:) A tak to znów trzeba szperać po necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachon
Pewnie kwestia czasu aż będą rozszerzać swój asortyment w miarę jak klienci będą mieli na to zapotrzebowanie. Wątpię, żeby przestali się rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notorjus
Na pewno nie poprzestaną na tym asortymencie. Są najlepsi w Polsce w sieci i na pewno będą chcieli trzymać cały czas tę pozycję lidera na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blinkeye
Heh no nie wątpię , że firma się rozwinie, bo są po prostu dobrzy. Tylko wiadomo, że zawsze by się chciało mieć wszystko na już i teraz:) Z drugiej strony mają tyle rzeczy, że nie wiem czy będą chcieli się skupiać na kolejnej gałęzi asortymentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borubar100
Ja im życzę jak najlepiej bo więcej sklepów powinno się od nich uczyć podejścia do Klienta. Miałem ostatnio reklamację, bo była jakaś usterka fabryczna. Załatwili mi wszystko w ciągu tygodnia. Sam byłem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarta
Ja zamawiałem tam już kilkukrotnie i nigdy nie miałem żadnych problemów. Szybko, sprawnie i tanio. Mało jest takich sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarletjoh.
No właśnie. Ja już słyszałem od wielu znajomych którzy robili remont łazienki albo kupowali jakieś dodatki, ze ten sklep jest dobry. Z tego co pamiętam to najbardziej zachwycali się cenami, które są o wiele tańsze niż w stacjonarnych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witalijj
Zdecydowanie ceny w lazienkaplus.pl sa nizsze niz w popularnych marketach. Zreszta wsrod sklepow internetowych lazienka stoi na czele niskich cen. O dobrym sklepie wiesci szybko sie rozchodza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikus23
Masz racje. Ja sie dowiedzialem o tym sklepie poprzez fora intenretowe. Skorzystalem i nie pozalowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirawire
No ale to sklep internetowy to czy nie ma problemów z transportem, no bo jak to niby odebrać ...no na przykład taką wannę z hydromasażem, małe przecież to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kledotka
ja mam taką wielką wannę-prysznic. wanna ma wbudowany masaż i panel prysznicowy z masażem i do tego oczywiście są drzwiczki przesuwane. ale co do hydromasażu to upewnij się, że te bicze będą miały regulowaną moc i będą miały silny strumień bo tak to nici z przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukulele12
Szczerze to się nie spodziewałem takiego pytania. No a jak kupujesz małe rzeczy to co!? ...normalnie dostarczają Ci do domu i z dużymi jest tak samo tylko, że możesz sobie dogadać szczegóły transport, ewentualnie jest chyba możliwość odebrania od nich towaru bezpośrednio z magazynu, ale z tej opcji nie korzystałem to nie wiem, ale chyba gdzieś czytałem, że jest to również możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoke
Całkiem fajny ten panel co podesłałeś link. Nie drogi i prosty, bez żadnych udziwnień. Mnie się podoba. Na tej stronce znalazłam jeszcze 2 które mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deepnora
@otoke podeślij proszę linki, bo tam jest tego towaru tyle, że nie mogę się ogarnąć, a szukam czegoś do swojej łazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoke
Mnie się podoba ten chociaż on nie jest z hydro masażem, ale jest w swej prostocie dość oryginalny: http://www.lazienkaplus.pl/kolumna-prysznicowa-paffoni-berry-zcol710,produkt,54492.html oraz ten http://www.lazienkaplus.pl/panel-prysznicowy-poolspa-cosmo-system-1-160-x-20-cm,produkt,1735.html chociaż trochę przypomina latający spodek, ale to pewnie dlatego nazywa się cosmo. Może Ci się spodobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toriii
Ten kosmiczny jest na prawdę fajny, w ogóle fajne rzeczy maja na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whattodo
Fajne te panele. Ja też jestem za tym nowoczesnym..kosmo tak? Spory mają wybór i to w rożnych przedziałach cenowych, może coś znajdę dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margoll
otoke- ten panel wygląda na fajny, na pewno firma jest dobra, słyszałam że Poolspa robi solidne rzeczy. Też bym taki chciała, ale chyba u siebie zamontuję coś tańszego, widziałam w tym sklepie niezłe produkty firmy Deante, ale przyznam, że nigdy nic nie miałam tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokcko
Ja jestem od jakiegoś czasu wiernym fanem lazienkekplus.pl. Głownie ze względu na ceny które są o wiele niższe niż w sklepach nawet stacjonarnych gigantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakrumos
Musze wejść na stronę tego sklepu bo parę osób już go polecało. Musze kupić parę mniejszych rzeczy do łazienki, wiec na pewno skorzystam z tej oferty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakcrosses
A czy są u nich jakieś sezonowe wyprzedaże na stronie internetowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazmy
Sunplast firma mało znana choć widziałem ich produkty ale niestety nic więcej nie potrafię powiedzieć... Co do promocji w Lazieknkaplus.pl to oczywiście jest tam taka zakładka :) warto zajrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dami1905
Chcę kupić panel prysznicowy z hydromasażem. Słyszałem, że jeśli mam przepływowy gazowy ogrzewacz wody (junkers) to hydromasaż nie działa zbyt dobrze. Czy to prawda, bo nie wiem czy warto kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szejkjoras
No możliwe... żebyś tylko nie dał plamy i nie kupił właśnie a tu nie zadziała... wiesz myślę, że możesz spokojnie zadzwonić do jakiegoś sklepu z wyposażeniem łazienek i zapytać się tam, może oni będą wiedzieli coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakcrosses
Junkers ma bardzo dobre produkty, wiec nie ma co się bać jeżeli chodzi o to. Ale faktycznie, zadzwoń sobie do sklepu i na pewno Ci doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaszfirka
Ja bardzo długo okładałam pieniąndze na prysznic z hydromasażem, i wkońcu go kupiłam, nie ukrywam, że była to dobra inwestycja, wielu osobom się wydaje i ja też tak myślałam, że prysznic, powinien być szybki bo trzeba biec do pracy albo kłaść sięc spać bo już jesteśmy mega zmęczeni i nie ma co przesadzać z inwestowaniem w niego, jednak przyznam wam, że odkąd go mam kładę się spać odprężona, bo nie ma to jak wrócić po ciężkim dniu i chociaż te 5 min postać pod takim prysznicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutta
Na stronie wcześniej ktoś zamieścił link do takiego fajnego panelu na lazienkaplus.pl i tak się zastanawiam, czy go nie kupić, bo idealnie by mi pasował do wystroju łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×