Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kAsiq

Panel prysznicowy z hydromasażem

Polecane posty

Gość jaja sobie robicie
TRZY STRONY ŻAŁOSNEJ REKLAMY - GOŚĆ PISZE SAM DO SIEBIE :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ,że firma lazienka plus robi sobie darmową reklamę.albo jedna osoba odpisuje pod różnymi nikami. fajne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ,że firma lazienka plus robi sobie darmową reklamę.albo jedna osoba odpisuje pod różnymi nikami. fajne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztefan
Ja jestem zadowolona z panelu firmy Sanplast. Zawiera on system przeciwosadowy, który zapobiega zapychaniu sie dysz. Przyłączam sie do opinii, że produkty tej firmy są godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolalojalna
moi znajomi mają wannę z hydromasażem i kabinkę z panelem prysznicowym również z funkcją hydromasażu i sami stwierdzili że wola panel niż wannę, bo szybciej, bo bardziej czuje się intensywność masażu, bo nie hałasuje....tak naprawde preferencje zależą od wlascicieli. Mysle że jesli chcemy mieć naprawde dobry masaz to powinniśmy wydac nieco więcej niż 1 tyś. Znajomi kupili panel Sanplastu po namowach innych z kolei znajomych fakt że wydali prawie 3 razy tyle, ale nie słyszałam żeby narzekali że cos się zatkało albo zepsuło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promocnik321
Ja uważam, że jeżeli chcesz się zdecydować na dobrej jakości panel z hydromasażem to warto postawić na polskiego producenta. Ja dla przykładu korzystam z produktu firmy Sanplast SA i jestem zadowolona z wyrobów tej firmy. Są to produkty dobrej jakości w przystępnej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promocnik321
Według mnie wybór panelu prysznicowego nie jest łatwy. Na rynku dostępnych jest wiele tego typu produktów, jednak jeżeli mogę radzić to polecam produkty polskich producentów. Ja dla przykładu mam panel prysznicowy firmy SANPLAST SA i jestem zadowolony. W przypadku jakichkolwiek pytań, bez problemu uzyskałem na nie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia artecka
Hydromasaż tak, ale oddzielnie, a nie w panelu prysznicowym! Zobaczcie - http://www.e-inclusive.pl/Wanny-%C5%82azienkowe/Wanny-z-hydromasa%C5%BCem/Wanna-z-hydromasa%C5%BCem-LIWIA-192X87-nr.kat.-PB3000042.html Ceny są naprawdę bardzo niskie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _artego
Jeżeli panel prysznicowy to tylko firmy Sanplast. Ja niestety nie mogłam pozwolić sobie na wstawienie wanny z hydromasażem, dlatego zakupiłam panel prysznicowy. Wybór ten okazuje się być strzałem w 10! Nie ma nic przyjemniejszego niż odprężający prysznic po ciężkim dniu pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetka.L
Jeżeli chcesz wybrać panel prysznicowy to tylko od firmy Sanplast. Od 2 lat mamich produkt i jestem zadowolona. Świetnie się on sprawdza w mojej niewielkiej łazience. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka_1982
Też uważam, że prysznic jest lepszym rozwiązaniem niż wanna :) jeśli planujesz zakup prysznica z hydromasażem zwracaj uwagę na różne szczegóły np czy dysze posiadają wkładki silikonowe. Polecam prysznic firmy Sanplast, ponieważ mój brat posiada taki od ponad roku i jest z niego bardzo zadowolony. Prezentuje się nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydytytfhy
ale reklam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quhab
Ja używam panelu prysznicowego firmy Aquaform. Wybrałam go głównie ze względu na dość atrakcyjną cenę. Muszę powiedzieć, że jestem z niego całkiem zadowolona, wbrew opiniom maruderów, że dobry sprzęt musi słono kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quhab
Ja używam panelu prysznicowego firmy Aquaform. Wybrałam go głównie ze względu na dość atrakcyjną cenę. Muszę powiedzieć, że jestem z niego całkiem zadowolona, wbrew opiniom maruderów, że dobry sprzęt musi słono kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dravka
Zgadzam się... przy wyborze panelu nie zawsze najlepszym kryterium jest cena. Ja jednak wyszłam z założenia, że wolę dać troszkę więcej pieniędzy i zakupić panel hydromasażowy firmy Aquaform. Firma sprawdzona, produkty ma bardzo dobrej jakości i nigdy nie miałam problemu z nimi. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, że fajne panele prysznicowe z hydromasażem i deszczownicą ma Home-Deluxe. Podsyłam linka do sklepu http://home-deluxe.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Adka79
Bardzo fajne panele prysznicowe z takimi dyszami do hydromasażu ma również Silla. Cenowo wychodzą naprawdę korzystnie, więc moim zdaniem warto się zainteresować. Do tego mają ładny, nowoczesny design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsin
Silla to ogólnie jeden z liderów tej branży więc ich oferta z całą pewnością musi być atrakcyjna. Sami mamy ich panel prysznicowy co prawda nie jest jakiś wyszukany bo parę lat go mamy, ale z drugiej strony nie ma z nim w zasadzie żadnych problemów, a to dość istotne, więc jak będziemy pewnie za jakiś czas wymieniać to znowu będziemy celować w panele silla tym bardziej, że teraz tak sobie przeglądam ich ofertę i jest z czego wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herminda
Ja na Twoim miejscu bardziej bym się skupiła na tym jak to się użytkuje niż na bajerach typu hydromasaż. Im więcej bajerów ma twój panel, tym bardziej jest narażony na usterki, a prawda jest taka, że zwykle i tak z tego nie korzystasz tylko chcesz się szybko wykąpać. Dla mnie najważniejsze jest, aby taki panel był praktyczny, więc zainwestowałam w zestaw SILLA z systemem anty-kamień. Kamień prawie nie osiada, a jeśli się nawet pojawi, jest banalnie łatwy do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś jeszcze szukał fajnego grzejnika łazienkowego to mogę polecić stronę www.grzejniki-lazienkowe.net mają tam całkiem sporo ciekawych grzejników. Także chromowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×