Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość osierocona siostra

Dzień dobry.Potrzebuję porady jak przygotować dom na przyjęcie

Polecane posty

Gość osierocona siostra

Niedlugo urodzę dziecko, spodziwam się też że Moja siostra się do mnie wprowadzi na pewien czas, gdy dowie się, że jestem w ciązy. Chciałabym jakoś udekorować dom, okazać, że niedlugo będzie w nim nowe zycie. Nie wiem hmmmm, może wstążki na balkonie, może nadmuchowane zwierzęta??? Co proponujecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudog
niedługo urodzisz dziecko, a siostra dopiero się dowie, że jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, co dziewczyno? Ręce opadają jak to czytam, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osierocona siostra
Siostra dowie się, hmmmm, od dawana bombarduję ją telefonami, lecz nie odpowiada, to dlatego nie wie, że jestem w ciąży. Zależy Mi by uczcć jej przyjazd i okazać, że jest potrzebna tym bardziej, że choruję na Raka i choć mam nadzieję że samoistnie ulegnie wchłonięciu, co się często zdarza przy Ciązy jednak na wszelki wypadek chciałabym obecności siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowo aż śmierdzi
to nie może być prawda. 1. gdyby ciąża była lekarstwem na raka to kilka znanych mi kobiet by przeżyło bo mogło "terapię" zastosować 2. masz raka a siostra nie odbiera od ciebie wiadomości przez kilka miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osierocona siostra
Odkąd dowiedziała się że mam Raka jakby rozluzniła ze mną kontakty, na chemioterapii leżąc miałam problem kto przyniesie mi czystą piżamę i szlafrok, jakies batoniki też by się przydały, bo to krępujące prosić o to pielęgniarki, hmmmm. Szcerze to bym zgłosiła się na następną terapię gdyby nie problem kto mnie odwiedzi i upierze Mi skarpetki, majtki, porozmawia z ekarzem, bo wtedy inaczej traktowaliby Mnie jako pacjentkę. Taka to siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia.........
a co z chłopakiem,mężem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ogólnym ją zjechali
to przeniosła się tutaj :-O Chociaż mogłaś wymyślić coś oryginalnego, a nie takie pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osierocona siostra
Nie mam Chłopaka, przecież to był jednorazowy poryw namiętności, ehhh, czy ktos mi doradzi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdziu
zawieś kolorowe wstążeczki, kolorowe baloniki, przygotuj piszczałki i kapelusiki tak jak na urodziny. i PRZESTAŃ TRUC TAKIE ANDRONY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×