Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

witam nie bede zabieral waszego cennego czasu i przejde od razu do kakretów jakis miesiac temu stracilem status osoby bezrobotnej (nie wstawilem sie danego dnia u posrednika pracy ) ostatnio dostalem propozycje pracy w jednej firmie i zastanawiam sie czy aby podjac prace musze byc zarejestrowany jako osoba bezrobotna z tego co wiem to stracilem status na 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik69
no zdaje się, że raczej nie możesz legalnie pracować nie uzyskawszy wcześniej statusu bezrobotnego, ale podowiaduj się jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to k jest
A CO MA PIERNIK DO WIATRAKA??? IDZIESZ DO PRACY I TLE EWENTUALNIE JESLI STRACILES STATUS BEZROB NA 3 MCE TO W URZEDZIE ZGLASZASZ W CIAGU 7 DNI ZE MASZ PRACE I TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasze odpowiedzi sie roznia od siebie czyli moge podjac prace mimo tego ze stracilem wczesniej status osoby bezrobotnej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Ewa Maria
możesz rozpocząć pracę, poinformuj o tym urząd :) ja swoją pierwszą pracę dostałam, kiedy jeszcze nie byłam zarejestrowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skoro stracilem status to znaczy ze nie jestem juz zarejestrowany jako osoba bezrobotna to po co mam informowac urzad pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Ewa Maria
żeby być pewnym, że wszystko jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedź
starciłeś statut bezrobotnego i z punktu widzenia urzedu nie nabywasz prawa np. do zasiłku czy ubezpieczenia ale oczywiście normalnie podejmujesz pracę ...no i ja bym poszła mimo wszystko zgłosić to do urzedu pracy bo wydaje mi się ze tracisz "przywileje" ale statystycznie jestes u nich zgłoszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedź
ale wyszukałam coś takiego: "Ponowne nabycie statusu bezrobotnego lub poszukującego pracy może nastąpić w wyniku ponownej rejestracji w powiatowym urzędzie pracy, po upływie okresu na który nastąpiła utrata statusu bezrobotnego lub poszukującego pracy, przy spełnieniu warunków zawartych w ustawie do ich nabycia" co by znaczyło ze tracisz status i jestes automatycznie wygłoszony tak więc nie trzeba iśc się tam meldować....no ale tak jak pisano wcześniej nie zaszkodzi zapytac na inrormaji w Urzędzie-OD TEGO SA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedź
... na informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbdbgbg
a po co zgłaszac im to ? dla nich już Cię nie ma :-) a dlaczego nie możesz podjąć pracy i co to ma wspólnego z PUP ? idź do roboty i sie nie przejmuj , nie ma obowiązku posiadania statusu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie co ma piernik do wiatraka,nie musisz, zapisanie sie do urzedu pracy nie jest obowiazkowe i skoro straciles statu nie musisz tez zglaszac w urzedzie tego,ze podjales prace bo juz tam cie nie ma,zostales wyrejestrowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×