Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuje info

JAK WZIASC POZYCZKE? POMOCY...

Polecane posty

Gość potrzebuje info

POTRZEBUJE POZYCZKI 40 TYSIECY, MAM DOCHODY 5 TYSIECY, ALE NIE MAM WLASNEGO MIESZKANIA ANI AUTA... GDZIE MOGE WTEDY DOSTAC TAKA POZYCZKE?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotówkowe pożyczki społecznościowe online. Pożyczasz gotówkę na dowolny cel lub zarabiasz inwestując w aukcje pożyczek. Oprocentowane od 1% do 20%, kwota pożyczki od 500 zł do 25 000 zł. Zero wymaganych dokumentów by wziąć pożyczkę. Pożyczkobiorca z polecenia dostaje 10 zł na start wchodząc z tego linku: https://kokos.pl/?ppk=4b13e4514064e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Ewa Maria
skąd jesteś? może będę mogła Ci pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terree
Opłaca się korzystać z pożyczek społecznościowych, zwłaszcza jak potrzeba na szybko pieniędzy. Na początku grudnia składałem wniosek o pieniądze na portalu www.pozyczkolandia.pl . Szybko zgłosił się chętny inwestor i dograliśmy transakcję ekspresowo. Przyjemnie, sympatycznie, na jasnych warunkach, o wiele taniej niż w parabankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
W przypadku kredytów na duże sumy np. 400 tyś, to ja bym Ci polecał zdecydowanie firmę Kredyty To Tu...Oni pomagają kompleksowo w znajdywaniu ofert, oraz negocjują z bankiem warunki. Sprawdź sobie stronę www.kredytytotu.pl , tu szczególnie polecam zakładkę – certyfikaty. Są to ludzie z doświadczeniem i wieloma referencjami. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Brałem pożyczkę na stronie www.pozyczkiprzez.net , tylko wypełniłem wniosek i za chwilę miałem pieniądze. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredytolog - tu spróbuj
Dnia 15.02.2010 o 15:41, fantazja86 napisał:

w każdym banku jako kredyt gotówkowy

Na tej stronie https://kredytolog.com załatwisz pożyczkę przez internet na dowód osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×