Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie moge sie doczekac

39 tyc ciąży i nadal nic nie wskazuje na poród

Polecane posty

Gość nie moge sie doczekac

Tak bardzo bym już chciała urodzić, ale jak narazie to nic na to nie wskazuje. Wiem, że dzidzia wyjdzie kiedy będzie gotowa. Ale czy istnieją jakieś sposoby na przyspieszenie porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
powinnas wedziec i przygotawac sie ze możesz poczekac jeszcze 2 tygodnie. rozumiem cie tez nie moglam sie doczekac ale powiem ci jedno wykorzystaj czas na odpoczynek bo tego juz nie zaznasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
i nie przspieszaj natury, bo nie wiesz kiedy było dokładne poczęcie, dziecko jest brzuchu bo może jeszcze nie jest gotowe. nie jestes po terminie wiec wyluzuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowy telegram
Poród tak na prawdę może zacząć się w każdej chcwili, wcale nie musisz mieć specjalnie widocznych oznak :) Ja nie miałam nic, nic nie czułam... poprostu nad ranem obudziły mnie lekkie skurcze :) A potem samo się potoczyło :) I tak jak moja przedmówczyni powiem Ci, że wykorzystaj ten czas na odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elolelol
50 ml oleju rycynowego wywola porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja_kajaaaa
Ja też jestem w 39 tc. i czekam kiedy już "akcja" się rozpocznie. Ostatnie tygodnie są naprawdę mało komfortowe. Ja też ogólnie nie mam żadnych objawów no może oprócz bezbolesnych skurczów macicy (brzuch wtedy robi się twardy jak skała) i uczucia lekkiego kłucia w dole brzucha - i to wszystko. Podobno na wywołanie skurczy można pić wywar z liści z malin - ale coś nie mam przekonania do "takich ekspertymentów". Jak dziecko będzie już gotowe i nasz organizm to poród zacznie się wtedy kiedy powienien. Lepiej nie kombinować i znaleźć sobie jakieś zajęcie i dużo wypoczywać. Faktycznie, to ostatnie chwilie na błogie lenistwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 37 tc ale skurcze czuje juz od 4,5 dni codziennie wieczorami buuu az mi sie porod pierwszy przypomina... A córke urodziłam 9 dni po terminie... Zobacze jak bedzie teraz z synkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja_kaja_aaaaa
Karolinka - przeżyłaś już poród....czy mamy się czego obawiać? To będzie mój pierwszy poród i panicznie boję się bólu zw. z porodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jeden przeżyłam dlatego teraz mam nadzieję że będzie szybciej i lepiej ;) ogólnie poród mam wpisany że trwał ponad 6 godzin ale skurcze już miałam wcześniej bolesne... Jak dla mnie to te skurcze rozwierające są najgorsze ból ból ból... a jak już poszłam urodzić na łóżko po 15 min parcia miałam córeczke na rączkach:)... zapomina się szybko ból ale cóż trzeba to przejść... są jeszcze znieczulenia ja rodziłam bez znieczulenia bo się trochę obawiałam... a teraz sama nie wiem ja będzie bardzo bolało to wezmę znieczulenie choć czytałam na forum że znieczulenie opuźnia poród nie wiem w ogóle jak to dziewczyny które mają podane znieczulenie rodzą skoro nie czuć bóli partych... ehh chciałabym mieć to już za sobą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha poród miałam wywoływany ponieważ tak jak pisałam byłam po terminie... i na trakcie cały czas do samych bóli partych chodziłam pod kroplówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×