Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

powyplacie.pl

powyplacie.pl - katalog najlepszych i najtańszych sklepów internetowych

Polecane posty

Szczerze powiedziawszy jestem obecnie na etapie zajawki na punkcie toreb podróżnych royalpoint.pl - wydaje mi się, że jest tam znacznie więcej produktów, no a przede wszystkim jest tam sporo produktów ekskluzywnych. Przynajmniej mi się wydaje, że jest tam całkiem okej. W dodatku zauważyłam, że jest to sklep jednak znany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tipsiareczka69
Faktycznie, wasserman to całkiem dobry sklep. Zazwyczaj wygląda to tak, że ja kupuję coś dla siebie (ostatnio prostownica), a mój misiek jakiś gadżet do komputera. Mi ten sklep naprawdę odpowiada. Mają spory wybór i okej ceny. Na pewno niższe niż w standardowych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa79
w kwestii gadżetów do kompa to większego wyboru niż na electro nie ma chyba nigdzie. Sklep fantastyczny, można wyposażyć praktycznie cały dom za małe pieniądze. Markowe lodówki, kuchenki, odkurzacze, opiekacze, roboty kuchenne, telewizory, radia, wieże, odtwarzacze i wiele tym podobnych sprzętów. No można wymieniać godzinami. Natomiast jest jedna rzecz, która wyróżnia ten sklep. Są MEGA solidni. Przed świętami obiecali wysyłkę do 23 grudnia. Zamówiłam golarkę 21 i przesyła BYŁA 23. Bez ściem. I to mi się spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklapu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklepu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupuję na allinisde. Świetny sklep, mam kupę ubrań od nich i wszystko jest mega uszyte, mają dobry materiał poza tym ceny są bardzo niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×