Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Humanistka81

tanie i rzetelne pisanie prac! Antyplagiaty

Polecane posty

WITAM! Moja oferta skierowana jest do osób niezdecydowanych,mających problem z pisaniem, studentów przypartych do muru, mających zbyt dużo na głowie-okoliczności uniemożliwiających samodzielne napisanie pracy magisterskiej, licencjackiej czy zaliczeniowej. Teksty są pisane na ściśle określone, konkretne zamówienie-są one więc oryginalne i niepowtarzalne. Daję GWARANCJĘ, że nie znajdzicie moich prac w internecie! Jeśli jesteś zainteresowany lub masz jakieś pytania-NAPISZ! Z chęcią rozwieję wszelkie wątpliwości. Mój mail: pisanie-prac-mgr@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfvfvfv
działasz niezgodnie z prawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, a 90 % internautów z całą pewnością ma oryginalne (inaczej) oprogramowanie ...i z całą pewnością działają zgodnie z prawem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgbbggbgb
czy to oznacza że skoro inni to ty też możesz łamać prawo? dzwonię na policję !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryginalne pisanie
Witam serdecznie wszystkich potrzebujących pomocy w pisaniu pracy. Oferuję pomoc w pisaniu wszelkich prac; począwszy od maturalnych- zaliczeniowe, licencjackie, magisterskie, dyplomowe (inne według indywidualnych ustaleń). Szybko, ale nie ekspresowo, ponieważ dla mnie liczy się jakość, również ta w przystępnej cenie. Według wszystkich ustaleń zleceniodawcy, jak i promotora; zgodnie z wytycznymi z uczelni. Szeroki zakres tematyczny, bogata bibliografia (również czasopisma branżowe). Możliwy wgląd do pracy na każdym etapie (praca pisana rozdziałami), dodatkowo raport z systemu plagiat.pl dostarczany wraz z każdym rozdziałem (każdą pracą). Możliwość osobistego przeprowadzania badań (ankiety, wywiady). Istnieje również możliwość pomocy tylko przy poszczególnych rozdziałach lub konspekcie. Istnieje możliwość zgromadzenia kserówek po napisaniu pracy i wysłaniu ich pocztą lub w formie skanów- idealna pomoc do nauki! Cechuje mnie terminowość, gwarancja oryginalności- raport z systemu plagiat.pl, możliwość kserówek oraz możliwość kontaktu telefonicznego. Jeżeli chcesz mieć naprawdę dobrze napisaną pracę- zapraszam do współpracy. W wiadomości proszę o podanie tematu i rodzaju pracy, szacunkowego terminu oraz ilości stron- odpiszę w ciągu 24 h i podam wszystkie szczegóły. Mail: oryginalne.pisanie@o2.pl gg: 43488863

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olapiszmy
piszmyo@gmail.com mam do napisania jeden rozdział pracy na temat akredytywy dokumentowej. Rozdział ten ma być częścią analityczną pracy i ma przedstawiać skalę tego typu transakcji porównując dwa banki wykonujące tego typu operacje na podstawie raportów rocznych banków, giełdowych. Skala - tj. wartość tego typu umów zrelatywizować, licząc wskaźniki względne np. udział transakcji z tyt. akredytyw w sumie bilansowej. Zestawienie to przedstawić na przełomie minimum 5 lat np. od 2007-2012. Rozdział powinien mieć ok 15-20 str. Proszę o odpowiedź zwrotną, wycenę i szacowany najkrótszy czas realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×