Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szfdsdfsxefsxfs

ta sama waga osoby która ćwiczy i nie ćwiczy

Polecane posty

Gość szfdsdfsxefsxfs

czy to prawda że osoba która wazy 60 kilo ale chodzi dajmy regularnie na fitness jest szczuplejsza niz osoba która wazy 60 kilo ale nie robi nic? Kiedys wazyłam 65 kilo ale byłam naprawde szczupła - no ale non stop chodziłam na fitness i robiłam długie marsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szfdsdfsxefsxfs
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szfdsdfsxefsxfs
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że prawda
osoba wysportowana ma ukształtowane miesnie które ważą więcej niż trzęsący się tłuszcz, a zajmuja mniejsza objetośc niz tłuszcz. Dlatego waga to żaden wyznacznik - najlepiej mierzyc obwody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defcsdfcsdfcsdf
tez mi sie tak wydaje ja zmniejszam sie w obwodach tylko wtedy gdy duzo sie ruszam i cwicze plus dieta i sie zastanawiam jak dojde do wagi 60 kilo przy 164 czy to nie bedzie za duza waga - taki sobie obrałam cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defcsdfcsdfcsdf
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka waga przy takim wzroscie
to sporo, ale cały czas w normie jesli chodzi o BMI, więc pod tym względem martwic sie nie musisz. A czy będziesz dobrze wyglądac, zależy od Twojej sylwetki i budowy ciała. Znam takie co przy takiej wadze wyglądaja gruba, a znam i szczupłe dziewczyny o takiej wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgsrdgbdrgdr
chciałabym byc taka kobieca...nie za chuda, nie za gruba, nie musze miec rozmiaru 36 wystarcza mi spodnie 40 drobna to ja nie jestem no zobaczymy czas pokaze kupiłam sobie karnet na fitness na 3 miesiace, jak trzeba bedzie kupie drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka waga przy takim wzroscie
Nie martw się na zapas. Ja mam 160 i wage 58, od kiedy cwicze niestety nie spadła, ale figura jest znacznie lepsza i nie wyglądam grubo. W sumie sama nie wiem gdzie te kg są. Ćwicząc na pewno uzyskasz kobieca sylwetke, a rozmiar 40 spokojnie będziesz nosci, ale bądź cierpliwa. Efekty zauważalne powinny po 3 miesiacach byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgsrdgbdrgdr
dziekuje bardzo w koncu sie zmobilizowałam i sie wzielam za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×