Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alenka79

Tajemnica czy nie ????

Polecane posty

Gość Alenka79

Jakiś czas temu zostałam zwolniona z pracy dyscyplinarnie. Jakoś się z tym pogodziłam. Jednak teraz okazało się, iż moi dawni koledzy z pracy wiedzą, za co zostałam zwolniona. Mieszkam w małej miejscowości, więc jestem jakby "skazana" na spotkania z nimi i głupie komentarze. Czy przyczyna zwolnienia nie jest objęta jakąś tajemnicą ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alenka79
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadaMMadaMMadaM
u mnie w firmie po zwolnieniu pracownika pojawia się "apel do wszystkich" przypominający, że jakies tam zachowanie może skutkowac bla bla... i niby nie wprost a każdy wie o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alenka79
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alenka79
Czy nikt nic nie wie na ten temat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marville
a co ukradłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, chodzą słuchy we wsi, że tak cię szef brał, że aż ci mózg wyleciał uchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alenka79
Dziękuję za super komentarze !!! Wiedziałam że na forum siedzi mnóstwo de..ili, ale jak nie macie nic do powiedznia w temacie, to po co komentarze. Dziękuję bardzo i zamykam temat ćwoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci powiem z doświadczenia, że np. u nas w pracy nigdy nie wiadomo oficjalnie za co ktoś poleciał. Co nie zmienia faktu, ze i tak zaraz wszyscy wiedzą.Po prostu tak już jest i tyle. Wszędzie pracują ludzie i chętnie rozmawiają o takich sensacjach. Nie wiem jak to wygląda z prawnego punktu widzenia, ale nawet jeżeli jest to tajemnica to co by Ci to dało? Musiałabyś mieć jakieś dowody, świadków na to kto tą informację wypuścił. A i tak mogliby powiedzieć, ze sama się wygadałaś. A chamstwem n na kafe się nie przejmuj, niektórzy po prostu nie maja możliwości wyładowania się inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci powiem z doświadczenia, że np. u nas w pracy nigdy nie wiadomo oficjalnie za co ktoś poleciał. Co nie zmienia faktu, ze i tak zaraz wszyscy wiedzą.Po prostu tak już jest i tyle. Wszędzie pracują ludzie i chętnie rozmawiają o takich sensacjach. Nie wiem jak to wygląda z prawnego punktu widzenia, ale nawet jeżeli jest to tajemnica to co by Ci to dało? Musiałabyś mieć jakieś dowody, świadków na to kto tą informację wypuścił. A i tak mogliby powiedzieć, ze sama się wygadałaś. A chamstwem n na kafe się nie przejmuj, niektórzy po prostu nie maja możliwości wyładowania się inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alenka79
Dziękuję za choć jeden normalny komentarz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alenka79
Do tych, którzy potrafią się tylko wyśmiewać - z art.52 KP najczęściej korzystają pracodawcy, jeśli chcą sięciebie pozbyć i nie mają konkretnego powodu czy dowodu, po prostu utracił do ciebie zaufanie i nawet za bardzo nie musi się tłumaczyć. Jest to najczęściej stosowany art. jeśli chodzi o zwolnienie bez wypowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adddeeeddd
Polska to chory kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NicNieZrobisz
Olej te komentarze tych ludzi i wszystko tylko ty wiesz jak jest i nikogo nie przekonasz do swoich racji. ;] Nie przejmuj sie tak było jest i bedzie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×