Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grill

ale jestem wkurzona

Polecane posty

:-o nie dosc, ze umoklam dzis jak kura to jeszcze nie zdazylam na ostatni autobus po pracy i musialam naparzac 4 kilometry piechota w deszczu :-o 😭 co za los :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to w deszczu
to dokąd ty mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niezbyt dobry miałaś dzień :D A ja za to miałam chyba najlepszy dzień w życiu dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w uk :( akurat dzis gdy nie zdazylam na autobus musialo sie rozpadac :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnoo 🖐️ no wlasnie dzis zapomnialam zapakowac do mojej jakze pojemnej torebki jednej z mojej podrecznych lutownic, a to peszek :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocisko1990 - dziś miałam farta jak mało kto, co nie zdarza mi się często ;) Grill -Jestem chyba największym tępakiem matematycznym jakiego znam a dostałam z klasówki z matmy 3!!! I zabrakło mi jednego punkta do 4, myslałam, że się popłaczę ze szczęscia :D A z geografii natomias też nie ejstem dobra, a zklasówki na którą się uczyłam 10 minut, dostałam 4 ;) I jeszcze jedno : z kartkówy z fizy wszyscy dostali 1 a ja 3 :D Dziś jest mó dzień :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocisko1990 - a mam mam :P Ale jutro pewnie wszystko wróci do normy i jak zwykle będe mieć pecha, co mnie już nie dziwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis! gratuluje :classic_cool: Tulej, a co takiego ma sie wydarzyc? :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowy nick koloru black ;) Pamietasz mnie jeszcze? To ja wigilijny sledz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu Leja - cóż, widocznie odebrałam to inaczej :) Grill -dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowy ;) Kurde ale milo Cie znou widziec.W sumie to nic ciekawego, troche jestem wkurzona z powodu dziesiejszego dnia ale juz mi przechodzi.Wlasnie zrobilam sobie herbate z miodkiem i cytrynka, zaraz wskauje pods prysznic :classic_cool: Jakos sie kreci ;) a co u Ciebie kochana? Jak sie sprawki maja?? Mam nadzieje,ze wszystko wporzadku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulej bylam sledziem lae pomaranczowym chyba tylko przez dwa dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulej czyli 20-go odchodzisz? Nie wydaje mi sie jednak :classic_cool: Pewnie wpadniesz tu z nowy nickiem :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze, niech Ci bedzie, ale skoro tak to które sa niby takie sliczne? ja raz mialam kota ( swietej pamieci juz) i wszyscy mi mowili, ze jest paskudny... a był szary, mial sliczne duze oczy:D nie wiem ludzie nie znaja sie na kotkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×