Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darianna990

Gdzie po zamienniki do drukarki?

Polecane posty

Gość Darianna990

Cześć Szef kazał mi kupić zamienniki do drukarki i nie umiem sobie z tym poradzić. Szukałam w sklepach, ale dają mi cały czas jakieś kardridże za parę stówek. Koleżanka w biura nad nami podesłała mi link do sklepu doktor tusz - znacie to? Bo ja nie wiem, czy to nie jest ryzyko, kupować przez internet. Ceny mają całkiem okej. Będę wam bardzo wdzięczna za opinię nt. tego sklepu, bo jak kupię w jakimś kiepskim, to mogę na kolanach odebrać wypowiedzenie. A kto wie - jak się szef wścieknie, to nawet grupowe zwolnienia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Nie widzę powodu czemu miałabyś NIE kupować w internecie. Tożto taki sam zakup jak każdy inny, tyle, że tańszy. Wiesz, sklepy internetowe nie muszą naliczać ogromny marż, bo nie muszą zatrudniać tak wielu pracowników, wynajmować dodatkowych powierzchni, czasem nawet nie muszą kupować od hurtowni, bo same takowymi są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bor o mir
mozesz kupic na allegro, wielu sprzedawców wystawia faktury, jak sprzedawca sie w tym specjalizuje i ma duzo pozytywów to ryzyko jest niewielkie:p ja tonery do drukarki kupowalem na allegro dwa razy i nie mialem żadnych zastrzeżeń🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awans za zamienniki? Toż to chyba w filmach się coś takiego zdarza, ale kto wie... jak sie ładnie zakręcisz, pójdziesz do szefa z zamiennikami wpietymi za podwiązkę, wypachnisz się jakimiś pefumami chanel to kto wie :D a gdzie i co kupic? Diablica dobrze prawi, zamów w doktortusz.pl. nie zawiedziesz się. wiem, co mówię, bo my do naszego biura stamtąd tusze zamawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też trudno mi to sobie wyobrazić,ale w końcu ludzie są czasami bardzo dziwni- czasami wystarczy trafić na zły nastrój szefa i kłopoty gotowe. Zamienniki na doktortusz.pl są o.k , zarówno cenowo jak i jakościowo . Twój szef powinien być zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majolinda
Na allegro nie radzę, lepiej już wybrać jakiś sklep internetowy z tuszami, np. e-atramenty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Ci sklep xeromania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×