Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobry duch

Kobieta po przejściach to nie problem dla nowego związku

Polecane posty

To statystyki i badania psychologów i policji. Dziwne ale prawdziwe. Trochę interesuje się psychologią. Poszukaj i znajdziesz,bo to ogólnodostepne info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może łatwiej niż się myśli. Ja duchem nie jestem:)) to tylko nick,ale podpisuję się pod tematem topiku i jestem za:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim facet ,który się wiąże z kobietą po przejsciach z dzieckiem musi by ć stabilny emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej planety
Ja tez jestem "za" ale z zastrzezeniem , ze obie strony musza do takiego zadania dorosnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorosnąć i chcieć.Nie może być tylko tak ze facet się stara rozumie a kobieta nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złapałem dystans
kazde dziecko mozna pokochac, oczywista rzecza jest ze to transakcja wiazana, ale to nie takie trudne, wielkim wyzwaniem jest wspołne zycie lecz nie dla kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podstawa:)) Obydwie strony muszą chcieć i dojrzeć,ale warto:)) Podstawą też jest chcieć i umiec ze sobą rozmawiać i przyjaźnić się, nie mieć uprzedzeń i rozwiązywać problemy. Jest tyle złych rzeczy na które nie warto tracić czasu,zwłaszcza w dzisiejszych dziwnych klimatach,które ludzie sobie fundują niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złapałem dystans
kazdy ma to na co sobie pracuje a niektórzy zle ulokowali uczucia..przynajmniej facet powinien byc dojrzały i odpowiedzialny nim taki zwiazek zaistnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski się tu wypowiadające nie musiały za dużo przechodzić, żeby osiągnąć poziom rynsztoka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy jest po przejsciach
kaliban chyba piszesz o sobie :P a ty dopiero jestes po przejsciach jak ruchasz sie na lewo i prawo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem od czasu zakończenia studiów (albo coś koło tego), bardzo moralny :). Więc raczej żadna laska, która nie jest dziewicą, wypominać mi nie ma czego :P A bardziej chodziło mi o słownictwo. Stado wściekłych szczurzyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juh
żyję z taką kobietą to koszmar zmarnowane życie ma ona i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×