Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca326978

adwokat z urzędu przy rozwodzie

Polecane posty

Gość pytająca326978

miał ktoś z Was adwokata z urzędu przy rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca326978
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słyszłam, ale podejrzewam, ze adwokat z urzędu nalezy sie osobom oskarżonym w sprawach karnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 2444444
ja mialam wiec cxo z\a bzdury ewa piszesz? nie pracowalam wtedy i nie bylo mnie stac na adwokata wiec wnioskowwaqlam o adw z uzedu i go dostalam i z jego wina z tego wyszlam. wiec za darmo pomogl mi w uzniu go winnego rozpadu zwiazku, ustawial moich swiadow co maja mowic imnie, co poruszac a kiedy cisza, naprawde taki z prawdziwego zdarzenia mi sie trafil. a ty wnioskujesz tez? chetnire pmoge moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca326978
słyszałam że sądy rzadko ustanawiają takiego adwokata,i dziwi mnie że adwokat ustawiał świadków bo przecież nie może sie z nimi kontaktować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca326978
ja nie wnioskuje tylko znajoma i jest ciekawa czy jest na to jakaś szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALICJAA 13
"pytająca326978 słyszałam że sądy rzadko ustanawiają takiego adwokata,i dziwi mnie że adwokat ustawiał świadków bo przecież nie może sie z nimi kontaktować... nie zadko czy zadko ale wtey kiedy jedna ze stron nie ma wystarczajacych sroskow by pokryc koszta adwokata a dwa to: adwokat z urzedu czy tez prywatny ma za zaanie wygrac sprawe co sie rozwna przygotowywanie zarowno strony jak i ich swiadkow do danej sprawy zeby rzecz jasna ja wygrac. Wiec o jakim braku kontaktu ze swidami piszesz? jak to adwokat nie moze sie ze swoim kilentem kontaktowac? to jak oni maja wspolpracowac i sie do rozprawy przygotowac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca326978
wiec powiem Ci tak...ja miałam bardzo dobrego adwokata prywatnie,ze mną kontaktował sie bardzo często ze świadkami nigdy,etyka na to nie pozwala,sprawę wygrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×